Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


mansur34

1 Ağustos 2016 20:34

Kenan ece yakışıklı,yetenekli,karizmatik iyi bir oyuncu buna rağmen yanlış proje seçimleri yüzünden hak ettiği yerde değil oyunculuğunu gösterebileceği sanat filmlerinde de görmek isterim yüreğine sor,beni unutma,sağ salim filmlerinde farklı rollerde fena değildi yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz.

Cevap Yaz

kemre_emre_76@hotmai

25 Mart 2011 17:08

türkiye'nin uzun zamandır aradığı jön olmaya en büyük aday. buraya da yazdım iki sene içinde kenan ece star olacak.

Cevap Yaz

mkurtsen

15 Mart 2010 19:13

Filmi bu gün izledim. Hem film, hemde Kenan için söylenecek tek söz mükemmel. Filmi ayrı bir yere koyup, Kenan için bir iki söz söylemek istiyorum. O kadar oyuncunun içinde yıldız gibi parlıyordu. Biyografisine baktım. Avusturya Lisesi,  sonra dışarıda  sağlam bir tiyatro eğitimi . Türkiyede bir yıl içinde iki dizi ve bir sinema filmi. Dizileri bilmiyorum. Ama sinema filmi için söyleyecek söz bulamıyorum. Kırk yıllık oyuncular kadar başarılı. Eleştirilecek hiçbir tarafını görmedim. Aksayan bir tarafı olsa mutlaka göze çarpardı. Bu başarıda Yönetmen Yusuf Kurçenli'ninde hakkını teslim etmek lazım. Zira filmde son sözü söyleyen o. Kurçenli Hocamızın kariyeri ortada. Gramafon Avrat, Merdoğlu Ömer Bey, Karatma Geceleri ve diğerleri hepsi ses getirmiş, gerçekten güzel filmlerdi. Kenan kardeşimi tebrik ediyor, sinema filmlerini ve ödüllerini bekliyorum.

Cevap Yaz

turkuaz_anlar

15 Mart 2010 00:23

Bu kadar iyi bir oyuncu hakkında hiç yorum yazılmaması çok ilginç ve ilk yorumu ben yazıyorum... "Yüreğine Sor" filminde performansı müthiş... "karadenizde mi büyüdü acaba ?" dedirtecek derecede doğal bir karadeniz şivesi ve mükemmel jest mimikler... En iyi erkek oyuncu ödüllerini 2010 yılında muhakkak kazanmalı

Cevap Yaz
Yandex.Metrica