Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Zeynep Özbatur (Zeynep Özbatur Atakan)

Zeynep Özbatur

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 1 Ocak 1966

Eğitim : Marmara Üniversitesi Sinema Tv

Hakkında : 1986 Reklam sektöründe önemli yapım şirketleri ve reklam ajansları ile çalışmaya başladı ve bir çok yönetmen ile çalıştı. Bir süre yönetmen ve prodüktör yardımcılığı yaptıktan sonra reklam ajansı prodüktörlüğü ve film prodüktörlüğü yaptı. 1994 Can Özbatur ile CO Production'ı kurdu. Şirket yöneticiliği ve müşteri ilişkileri koordinatörü olarak çalıştı. 1997 CO Production'ın sinema ve sanat projelerinin yapımcılığını üstlenen departmanı oluşturdu ve çeşitli projelerin yapımcılığını üstlendi.  Bu departman şu anda işlerini BOXFILMS adı altında yürütmektedir. Halen CO Production ve BOXFILMS'de bu görevlerine devam etmektedir ve yönetim kurulunda yer almaktadır.

Resimlermansurx

30 Eylül 2016 23:05

Zenep özbatur atakanı sadece festival filmlerine para yatıran bir yapımcı olarak tebrik ediyorum son dönemde sadece nuri bilge ceylan ile çalışması ile dikkat çekiyor ayrıca oyuncu elif atakan ın da annesidir başarılarının devamını dilerim.

Cevap Yaz

sineumut

26 Mayıs 2008 00:27

ÜLKEMİZDE YAPMICLIĞI, YAPIMCILIK MESLEĞİNİ LAYIKIYLA YAPAN ÇOK KADİM BİR İNSAN SAYIN ÖZBATUR CANNES'DA İZLEDİK HEYECANLARINI NEZAKETLERİNİ GÖRDÜK DÜNYANINI YILDIZLARIYLA AYNI ÇATIDA 3 YILDRI YILDIZ GİBİ PARLIYORLARDI ÇOK MUTLUYUZ ALALH YOLALRINI AÇIK ETSİN.TEBRİK EDİYORUZ SAYGILARIMLA

Cevap Yaz

emre84

6 Eylül 2007 04:47

İklimler filmi çok iyiydi tebrikler

Cevap Yaz
Yandex.Metrica