Uraz Kaygılaroğlu

Gerçek Adı Uraz Kaygılaroğlu
Doğum Tarihi 30 Haziran 1987
Doğum Yeri İstanbul
Eğitim Durumu İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık
Ajans Asiye Kocaman Casting

Biyografisi

Uraz Kaygılaroğlu, (d. 30 Haziran 1987) Türk dizi oyuncusu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur .Show TV'de yayınlanan Pis Yedili adlı gençlik dizisinde Can rolünü oynamıştır. Har em adlı dizide Feminen ağa rolünü canlandırmıştır. 70.bölümde Pis Yedili 'den ayrılmıştır.

TRT 1'de yayınlanan Eski Hikaye dizisinde Ömer rolünü canlandırmıştır. Aynı zamanda Tam Zamanı adlı bilgi yarışmasının sunuculuğunu yapmıştır. Kanal D'de yayınlanan Takip adlı bilgi yarışmasını sunmaktadır.

Oyuncu (29)

Son Yorumlar (5)

Haqan avatar Haqan 17 Ekim 2015 20:41:03

Bugün kanalları dolaşırken Baba Candır adlı bir dizide denk geldim. Hiç dizi seyretmememe ragmen bana aşina gelen ama çıkaramadıgım bu oyuncu beni diziye bağladı. Öyle güzel oynuyor ki adeta usta bir oyuncu gibi.

Kim olduğunu öğrenmek için siteye gi rdim, meğerse Pis Yediliden hatırımda kalmış.Fazla kilolarını verirken oyunculuğun üstüne daha da koymuş resmen.

Tabi komedi dışında drama da görmek gerekir ama onu da iyi yapacağını düşünüyorum.

Umarım izleme fırsatımız olur..

SarpBayhan avatar SarpBayhan 20 Kasım 2014 02:43:39

Fazla kilolarından kurutularak oldukça karizmatik birisi oldu bunun için kendisini tebrik ederim azimli birisi demek ki. Ayrıca son dönemde TRT1'de oldukça başarılı projelere imza attı mesela geçen sezon sunduğu yarışma programı ve Yedi Güzel Adam il e başarılı işler çıkarttı.

ezgiikaradag avatar ezgiikaradag 10 Aralık 2013 17:18:53

9

Geleceği parlak görünüyor. Pis yediliden kurtuldu sonunda

Yandex.Metrica