Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Uraz Kaygılaroğlu (Uraz Kaygılaroğlu)

Uraz Kaygılaroğlu

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 30 Haziran 1987

Eğitim : İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık

Ajans : Asiye Kocaman Casting

Hakkında : Uraz Kaygılaroğlu, (d. 30 Haziran 1987) Türk dizi oyuncusu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur .Show TV'de yayınlanan Pis Yedili adlı gençlik dizisinde Can rolünü oynamıştır. Harem adlı dizide Feminen ağa rolünü canlandırmıştır. 70.bölümde Pis Yedili 'den ayrılmıştır. TRT 1'de yayınlanan Eski Hikaye dizisinde Ömer rolünü canlandırmıştır. Aynı zamanda Tam Zamanı adlı bilgi yarışmasının sunuculuğunu yapmıştır. Kanal D'de yayınlanan Takip adlı bilgi yarışmasını sunmaktadır.ToqqLe

3 Mayıs 2020 13:03

Fena bir oyuncu değil sunuculuğu da fena değil.

Cevap Yaz

sinemakralı1

23 Şubat 2020 08:47

Son dönemde çıkışa geçti bir ara epey kiloluydu sunucu olarak da başarılıydı oyunculuğu fena değil yeni işlerinde başarılar dilerim.

Cevap Yaz

Haqan

17 Ekim 2015 20:41

Bugün kanalları dolaşırken Baba Candır adlı bir dizide denk geldim. Hiç dizi seyretmememe ragmen bana aşina gelen ama çıkaramadıgım bu oyuncu beni diziye bağladı. Öyle güzel oynuyor ki adeta usta bir oyuncu gibi. Kim olduğunu öğrenmek için siteye girdim, meğerse Pis Yediliden hatırımda kalmış.Fazla kilolarını verirken oyunculuğun üstüne daha da koymuş resmen. Tabi komedi dışında drama da görmek gerekir ama onu da iyi yapacağını düşünüyorum. Umarım izleme fırsatımız olur..

Cevap Yaz

SarpBayhan

20 Kasım 2014 02:43

Fazla kilolarından kurutularak oldukça karizmatik birisi oldu bunun için kendisini tebrik ederim azimli birisi demek ki. Ayrıca son dönemde TRT1'de oldukça başarılı projelere imza attı mesela geçen sezon sunduğu yarışma programı ve Yedi Güzel Adam ile başarılı işler çıkarttı.

Cevap Yaz

ezgiikaradag

10 Aralık 2013 17:18

Geleceği parlak görünüyor. Pis yediliden kurtuldu sonunda

Cevap Yaz

lokamalajuk

4 Ağustos 2012 04:09

iyi bir oyuncu

Cevap Yaz

seri_fe

4 Haziran 2012 00:32

ileride çok başarılı olacağını düşündüğüm bir oyuncu

Cevap Yaz
Yandex.Metrica