Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sevda Karabulut

Sevda Karabulut

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 24 Ocak 1989

Eğitim : Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü

Ajans : Mandalina Casting

ResimlerSarpBayhan

17 Ekim 2014 11:29

Tek Türkiye Dizisinin yayınlandığı dönemde çok hoşlanmıştım kendisinden. Adını sanını epeyce araştırdım hatta o dönem kendisini Facebook'dan bile bulmuştum Gayet çekici hoş bir kız, gülümsemesi çok tatlı ayrıca dizide dikkatimi çeken bir detay da şu olacak Sevda dizide Nihal rolünde Dr.Tarık'ın (Ozan Çobanoğlu) Teyzesini oynuyordu yahu böyle saçmalık olur mu bu kız 1989 doğumlu muhtemelen o sıralarda da 19-20 yaşlarındaymış. Sen kalk 1980 doğumlu Ozan'ın teyzesi rolünde 89 doğumlu kızı oynat, hatta birde üvey teyzesi olduğu için Dr.Tarık'a aşıktı orada sonunda da intihar ettiydi galiba.

Cevap Yaz

nesip

23 Ağustos 2009 13:40

çok iyi bir insansın. seni tanıdığım için çok şanslıyım

Cevap Yaz

sibic

8 Şubat 2009 02:22

Bu bayan Tek Türkiye'de oynamaya başladığı sıralarda çok beğeni almıştı. En çok da, hep derler ya, "Ben beğenmiştim." O ilk günlerde kendilerini tanıma fırsatımız olmamıştı, adını sanını bilmiyorduk. Fan sitelerinde araştırıyorduk, tartışıyorduk, arama motorlarını kullanıyorduk, yok yok yok... STV'den de sormuştuk da oradan bile cevap gelmemişti. Bölümler ilerleyince biraz daha rol almaya başladı. Biz hala Nihal Teyze'nin gerçek ismini aramakla meşguldük. O sıralarda, bizim gibi fan sitelerini takip eden bir dizi sorumlusu bize adını bildirmişti. İşte o günlerdi bizim Nihal Teyze'nin isminin Sevda Karabulut olduğunu öğrendiğimiz günler. Arama motorlarında ise ismi hala yoktu...

 

Bu günlerde var artık :D Sevda Hanım bu yazılanları belki okur :)  ee.bir filmden hatırlıyorum "Yıldızlar kendilerini izleyenlerden habersizdirler çünkü onlar bir tanedir, izleyenler binlerce... (kısmen böyleydi)".

Cevap Yaz
Yandex.Metrica