Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


ToqqLe

8 Mayıs 2020 14:12

Yetenekli bir sanatçı her işin altından kalkıyor.

Cevap Yaz

mansur.yıldırım

9 Mart 2017 21:52

Ercan kesal yetenekli iyi bir oyuncu ayrıca senarist ve yazar olarak da öyle ve her şeyden önemlisi iyi bir insan olması yeni dizi ve filmlerde hep görmek isteriz.

Cevap Yaz

Yuxel1907

7 Temmuz 2012 14:02

10 Numara bir aktör.. Bir Zamanlar Anadolu'da filmindeki (muhtar rolüyle) tabii rolüyle muhteşemdi. Uzun süre muhtarlarla düşüp kalkıp gözlem yaptığını anlatmıştı.. Başarılar dilerim..

Cevap Yaz

benSTILLER

27 Haziran 2012 03:07

Bir Zamanlar Anadolu'da filmini izlerken doğallığından ötürü hayran kaldığım bir isim..Başarılarınızı devamını dilerim..

Cevap Yaz

baran34

26 Kasım 2011 14:49

  Film noir tadında ki bu yapım takdirimi kazandı. Settar Tanrıöğen ve Binnur Kaya'nın performansı takdire şayandı. Taylan biraderler'in "Küçük Kıyamet" filminde de yine Binnur Kaya ve İlker Aksum vardı. Benim için bir tesadüf te filmde Süleyman karakterini canlandıran Ercan Kesal ile ilgili; elimdeki kırık için gittiğim hastanenin sahibi ve diş doktoru olduğunu öğrendiğimde çok şaşırdım. "Bir Zamanlar Anadolu'da" ve "Üç Maymun" filmlerinde senarist ve oyuncu olduğunu görünce şaşkınlığım bir kat daha arttı. Yalnız anlayamadığım uçurumdan Sevilay'ın düşme sahnesi hiç inandırıcı gelmedi bana. Bu arada filmin çekildiği elekrikçi dükkanı gerçekte Engin Günaydın'ın abisininmiş. Erbaa ilçesininde reklamı da yapılmış oldu.

Cevap Yaz

CTACTACTA

27 Eylül 2010 22:47

Ercan Kesal, birlikte çalıştığım en disiplinli oyunculardan biridir. Bir yönetmenin en büyük şansı, onun gibi disiplinli bir aktörle çalışmaktır her halde...

 

Cevap Yaz

chagi

26 Şubat 2009 18:05

Üç Maymun'u izlerken 8658 defa sıkılıp oflayıp puflamışımdır belki, ama Ercan Kesal'ın (ki izlerken adını dahi bilmiyordum) oyunculuğu bir nebze olsun filmi izlenir kıldı benim için. Artık isimlerin değil, yapılan işlerin de konuşulabilir bir hale gelmesi Türk sineması adına sevindirici bir durum. Onlarca filmde rol almış yeteneksizlerin yanında tek film ile yeteneğini gösterebilmiş, ne mutlu ona...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica