www.bennuyildirimlar.com

Okul sonrasında bir buçuk yıl İngiltere’de Westminster Adult Education’ da drama üzerine eğitim aldı. 17 senedir İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroların’ da görev alıyor. 

"> Bennu Yıldırımlar ~ Sinematurk.com
Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bennu Yıldırımlar (Bennu Yıldırımlar)

Bennu Yıldırımlar

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 22 Kasım 1969

Eğitim : İstanbul Ü. Devlet Konservatuvarı

Hakkında :

Kişisel sitesi: www.bennuyildirimlar.com

Okul sonrasında bir buçuk yıl İngiltere’de Westminster Adult Education’ da drama üzerine eğitim aldı. 17 senedir İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroların’ da görev alıyor. 
Sinemakralı1

27 Şubat 2020 15:40

Bence iyi bir oyuncu eşi bülent emin yarar da öyle iyi oyuncu farklı rollerde de oynadı belli bir çizgide gitmedi örnek gökten üç elma düştü filminde hayat kadınıydı yaprak dökümü dizisinde evde kalmış bir kadını oynuyordu umutsuz ev kadınları dizisinde şehirli bir kadın dı ahlat ağacı filmi ve ağustos böcekleri ve karıncalar filminde de fena değildi bence 18 yaşından beri 33 yıldır oyunculuğa devam etmesi de tiyatro yapması da cabası ses tonu da güzel bence sevdiğim bir oyuncudur.

Cevap Yaz

Rıza_Nur

3 Aralık 2019 22:28

Süper Baba ve Yaprak Dökümü hariç vasat

Cevap Yaz

sinemaadamı

29 Eylül 2016 21:20

oynadığı cesur rollerle tam bir fenomen. yaprak dökümü dizisinde fikret rolüyle çok iyi bir çıkarmıştı.umutsuz ev kadınları dizisindede fena değildi.

Cevap Yaz

porssuk

4 Temmuz 2011 01:35

Tiyatroda tam gaz gidiyor.Yine de 5 senedir Yaprak Dökümü'nde pozitif bir halini göremedi seyirciler tıpkı bol bol filmini göremediği gibi. Sinemaya ağırlık vermesini canı gönülden isteriz.

Cevap Yaz

ASLANTAS

6 Aralık 2010 10:01

O'na söyleyecek söz bulamıyorum..Asalet paçadan akıyor bu derece aga..bir insan bu kadar mı muhteşem olur. Kendisine sonsuz saygılarımı sunuyorum.

Cevap Yaz

esranezir

7 Ağustos 2010 20:09

bu kadar rolünün hakkını vererek oynayan oyuncu çok az kalmıştır çok güzel rol yapıor onu izlerken çok zevk alıorum sanatıyla gündemde kalmayı beceren bir insan tek kelimeyle harika bir oyuncu

Cevap Yaz

Ayshe gudul

27 Şubat 2010 19:12

Gerçek bir oyuncu.Gerek tiyatro sahnesinde gerek beyazperdede gerekse ekranda izlemekten zevk aldığım bir sanatçı.Bu sektörün içerisinde iyi ki var dediğimiz isimlerden.

Cevap Yaz

fdts

16 Ağustos 2009 19:57

rolünü hakkını vererek oynayan birisi etkileyici bir oyuncu.

Cevap Yaz

h_u_n_t_e_r

17 Temmuz 2009 11:00

kendisini çok seviyorum ve çok beğeniyorum.. her zaman görmek istiyoruz sahnelerde ...

Cevap Yaz

sang

9 Haziran 2009 14:32

çok duru ve güzel bi oyuncuğu var. önce süper baba daha sonra  yaprak dökümünde fikret rolü ile yükselişe geçtii.azyrıca çok güzeeel:)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica