Cemil Uylukçu 8 yaşından beri dövüş sanatları ile uğraşmakta ve şu anda EBMAS (Emin Boztepe Martial Arts System) 'ın WingTzun KungFu ve Latosa Escrima Türkiye Baş Antrenörü ve EBMAS Uluslarası temsilcisidir. Türkiye'de en yüksek seviyeli WingTzun KungFu ve Avrupa'da sayılı Latosa-Escrima eğitmenleri arasındadır. EBMAS organizasyonu altında Bulgaristan, İspanya, Çek Cumhuriyeti ve tüm Türkiye'de seminerler vermektedir.                                           

2005 yılında kurduğu "EBMAS-Action Team" adı altında Türkiye'de TV dizileri ve filmlerde profesyonel dövüş&aksiyon koreograflığı ve oyunculuğu kariyerini sürdürmektedir.

"> Cemil Uylukçu ~ Sinematurk.com
Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Cemil Uylukçu

Cemil Uylukçu

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 8 Şubat 1983

Hakkında : Cemil Uylukçu 8 yaşından beri dövüş sanatları ile uğraşmakta ve şu anda EBMAS (Emin Boztepe Martial Arts System) 'ın WingTzun KungFu ve Latosa Escrima Türkiye Baş Antrenörü ve EBMAS Uluslarası temsilcisidir. Türkiye'de en yüksek seviyeli WingTzun KungFu ve Avrupa'da sayılı Latosa-Escrima eğitmenleri arasındadır. EBMAS organizasyonu altında Bulgaristan, İspanya, Çek Cumhuriyeti ve tüm Türkiye'de seminerler vermektedir.                                           

2005 yılında kurduğu "EBMAS-Action Team" adı altında Türkiye'de TV dizileri ve filmlerde profesyonel dövüş&aksiyon koreograflığı ve oyunculuğu kariyerini sürdürmektedir.


Resimler



Bongsao

20 Ocak 2007 22:21

Filmin çok ufak bi sahnesinde olmasına rağmen bu filmde çok emeğinin olduğunu biliyoruz. Dövüş kareografilerini düzenleyen bir isim. Çoşkunla ikisi bu filmdeki dövüş kareografilerine çok emek verdiler. Filmi izleyen birisi olarak dövüş sahnelerinin bu kadar gerçekçi ve güzel olmasına hiç şaşırmadım. Çünkü o sahneleri ayarlayan isimlerden birisi CEMİL UYLUKÇU\'ydu. Eğitmenliğiyle zaten süperdi şimdi bir konuda daha süper olduğunu gösterdi. Bence elini hangi konuya atsa süper olacaktır. O ufak sahnede de bence oyunculuğuyla süperdi ;) Tekrar tekrar tebrik ederim, başarılarının devamın dilerim. Aslında hep süper olacağından da eminim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica