Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Esra Erol

Esra Erol

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 12 Mayıs 1982

Eğitim : Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon

Resimlerbltszlk

25 Eylül 2020 16:19

Esra Erol Flash tv'de başlayıp star tv , atv, Fox ve gene atv'ye dönerek evlilik programlarını reyting rekorları kırarak başardı..atv'de şimdi yayımlanan mağdur programını beğenmiyorum ama reytingleri gene güzel..Fox'taki Evlen Benimle programına hergün bakıp beğenirdim..Reyting savaşları olunca suyu çıktı yayından kaldırdılar..Esra Erol'a başarılar dilerim..Uzun yılar gene ekranda olur.

Cevap Yaz

Sinemakralı1

21 Mart 2020 09:59

Vasat bir oyuncu sunuculuğu fena değil ama sevemedim gitti kendisini ne yapayım.

Cevap Yaz

mansur.yıldırım

24 Şubat 2017 17:01

Esra erol yaptığı evlendirme proğramlarıyla pek başarılı bulmadığım biri.

Cevap Yaz

vatansever10

9 Ekim 2015 10:07

Her sene kanal değiştirmesi ve buna bağlı olarak ev değiştirmesi ve bunu program başladığında ilk 1 ay söylemesi benı gerçekten sıktı.Evi böyle taşıdık,şuraya taşıdık yorulduk vs... sanki memlekette bir tek esra erol taşınıyor.Program olarakta artık sıktığına inanıyorum.Katılımcılar aynı,söylemler aynı,evlilik için gelen az.Bazıları şöhret peşinde koşuyor ...

Cevap Yaz

Rıza_Nur

9 Ekim 2015 01:13

Kendisi hakkında şunu söylemek lazım.Dişiyle tırnağıyla kazıyarak bu noktaya geldi.Flash tvdeki halini hatırlıyorum da.Baya yol kat etti.Oyunculuğu vasatın üzerindedir.

Cevap Yaz

pavlon

10 Şubat 2011 15:32

Esra hanım,evlilik vesilesiyle, az  kilo almanız, size çok yakıştı.10.

Cevap Yaz

pavlon

10 Ocak 2011 16:01

Geçen günkü, doğum müjdeniz, süperdi Orkestra ve solisler, bu süper müjdeyi -dandini- esprisiyle ultrasüper hale getirdiler.

Cevap Yaz

pavlon

2 Temmuz 2010 23:25

Nikahınız, aileniz ve sizle Ali bey herşey süperdi Sizlere, bitmeyen mutluluklar, Ali bey e de süper bir ömür diliyorum. 2.7.2010.

 

 

Cevap Yaz

pavlon

29 Ekim 2009 13:55

Esra hanım, programınız süper ama siz ultrasüpersiniz. Çok sayıda insanı evlendireceğinize inanıyor ve size ultrasüper bir ömür diliyorum.

Cevap Yaz

Halil Güneşli

13 Şubat 2009 00:21

Flash Tv iken başarılı sayılan ama yükseldikten sonra eski kanalı hiç düşünmeden aynı dönemde satan ve akabinde star tv de izdivaç programına başlayan, yapmacık, yapay ve yörelerimizdeki insanlarımıza köylülerimize has konuşma farklılıklarını taklit ederek bende sizdenim, bende anadoluluyum imajını sonuna kadar veren, reyting denen kilidi açmakta zorlanmayan biri daha uzun yıllar bu kadını televizyonlarda görmek zorunda kalacağız ne yazık ki, işi iyi biliyor ve popülizmin en iyi uygulayan bir sunucu, siyasete atılsa eminim çok başarılı olurdu, mazlum halka bende sizdenim demesini çok iyi biliyor, acaba eve gidince o taklidini yaptığı insanlarla ne kadar dalga geçip, aşalıyordur, hiç gerçekçi değilsin esra

Cevap Yaz
Yandex.Metrica