Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


ToqqLe

8 Mayıs 2020 13:55

Gülümsemesi ve ses tonu çok güzel ama oyunculuğa daha sıkı sarılmalı iyi başladı devamını pek getiremedi magazine çok bulaştı aşk hayatı yordu onu hatta hafızasını sildirdi haberleri çıktı kendisi için üzüldüm geçmiş olsun diliyorum umarım bunları atlatıp işine odaklanır.

Cevap Yaz

Kaptan34

25 Haziran 2018 07:02

Her rolün hakkını vermeyi başarıyor onu daha sık ekranlarda görmek isteriz

Cevap Yaz

Busra_Yldz

23 Haziran 2018 23:51

Bana kalırsa eleştri almasının tek sebebi Güneşi Beklerken dizisinde kötü karakter oynamasıydı. O dizide Kerem ve Zeynep karakterlerini yani Kerem Bursin ve Hande Doğandemir'i fanlar çok yakıştırıyordu. Ama dizide Yağmur'un canlandırdığı Melis karakteri o kadar gıcık ve sinir bozucuydu ki herkesin nefret etmesi bu yüzdendi bir aralar. Bence bu Yağmur'un başarılı bir oyuncu olduğunu gösterir. He bir de kendisi bir dönem dizinin başrol oyuncusu Kerem Bursin ile kısa süreli bir ilişki yaşadı. Yaşı küçük fanlar Hande ile sevgili olmasını istiyorlardı bu yüzden Yağmur'a hep laf söylediler. Ama Yağmur bana kalırsa çok iyi bir oyuncuydu her rolü başarıyla oynayabilecek kapasitede. Yeni projelerini bekliyoruz Yağmur'un. :)

Cevap Yaz

Metromax

22 Kasım 2015 08:23

çok iyi oyuncu mayıs kraliçesinde çok iyi oynuyor çok da güzel tatlı bir kız

Cevap Yaz

Kleberson

21 Kasım 2015 14:48

mayis kralicesinin basrolüymüs bu kiza cok elestiri var kizi cekemiyorlarmi yoksa gercekten kötümü oynuyor bilemem ama su aralar cok elestiri aliyor,kendisini hic izlemedim o yüzden iyimi kötümü bilemem.

Cevap Yaz

mansuryildirim

1 Ağustos 2014 07:43

adını feriha koydum dizisinde iyiydi güneşi beklerkende sevimliliği ve güzelliğiyle büyüledi umarım sinemada başrolde oynar kendini gösterir

Cevap Yaz

anelka39

12 Ağustos 2012 23:31

aşırı derecede sevimli bir oyuncu :)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica