Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


Modihba

20 Ağustos 2019 13:56

Hayatımı en çok ve en güzel etkileyen insanlardan birisi çok severim ve çok saygı duyarım kendisine. Yetenekli olduğu kadar merhametli ve sevecendir de. Baş tacı edilesi bir gurur kaynağıdır. Onu erken tanımanın keyfini yaşıyorum. İYİ Kİ VARSIN BURAK SERDAR ŞANAL, BSŞFC SENİ ÇOK SEVİYOR!

Cevap Yaz

gokhan.ozdemir

8 Aralık 2018 09:45

çok sevdiğim ve saydığım başarılı bir oyuncu ve hayatında başarılarının devamını diliyorum. Saygılarımla,

Cevap Yaz

emrahh122

2 Haziran 2018 20:02

Deniz ve güneş filminde başrolünde üstesinden gelebileceğni gösterdi başarılar

Cevap Yaz

SarpBayhan

29 Temmuz 2017 07:32

Sanki daha çok komedi rollerine yakışan bir tipi ve oyunculuğu var. Bence Yeşil Denizde oynadığı Radyocu İsmail tiplemesi onun için çok büyük bir fırsattı keşke o diziden hiç ayrılmasaydı zaten sonrasında yaptığı işler pekte tutmadı. Eğer Yeşil Denizde devam etseydi çok önemli bir oyuncu olabilirdi. Şu anda kendisi bence güzel bir sitcom yada komedi dizisinde iyi bir rolde oynamalı ve kendini tekrar göstermeli yoksa aşk dizilerinde yada zengin işadamı rolleri hevesinde koşarsa ancak 3-5 bölüm süren yaz dizilerinden öteye gitmesi zor. Ama iyi bir ekiple güzel bir komedi dizisinde devam ederse kendini daha fazla gösterir ve bu sektörde kalıcı olur diye düşünüyorum. Benim naçizane görüşüm bu yönde.

Cevap Yaz

Necatizade

27 Temmuz 2017 14:39

İzleyicinin muhtemelen "Avrupa Avrupa" dizinde farkettiği çokta büyük bir performans gösterdiği söylenemeyen adeta bir manken gibi duruk ve tutuk kaldığı "can" karakterinden, Mimikleriyle, Beden diliyle, yapaya kaçmadan çok içtenlikle kullandığı yöre dili performansıyla adeta sıçrama yaptığı "Radyocu İsmail" rolü ile gelecekte de var olacağı izlemini veren bir oyuncu. Kendini geliştirmesi ile çok iyi yerde olması mümkün olacak bir Burak Serdar Şanal var izleyicinin karşısında...!

Cevap Yaz

mansurx

24 Ekim 2016 09:46

Burak serdar şanal yetenekli bir oyuncu karakter rollerinden baş role kadar yükseldi ama baş role gitmiyor yardımcı rollerde daha iyi yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz.

Cevap Yaz

SarpBayhan

13 Kasım 2014 22:50

Hakkında henüz hiç yorum yapılmaması ilginç geldi bana. Avrupa Avrupa dizisinde başarılıydı, şimdilerde Yeşil Deniz dizisinde bir radyocu rolünde döktürüyor.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica