Keremcem Dürük

Gerçek Adı Keremcem Dürük
Namı Keremcem
Doğum Tarihi 28 Aralık 1977
Doğum Yeri Muğla
Eğitim Durumu Ege Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler Bölümü

Oyuncu (25)

Son Yorumlar (31)

Busra_Yldz avatar Busra_Yldz 13 Haziran 2018 01:16:11

8

Oyunculuğu çok ta iyi değildi evet ama Aşk Oyunu dizisinde kendini geliştirdi. Her oynadığı rolde daha da iyi oldu. Şarkıcıyken oyuncu olmasına rağmen oyunculuğu da iyi kıvırdı. Ama bana soracak olursanız canlandırdığı karakterlerden en iyisi tabikid e Aşk Oyunu dizisindeki Sarp rolüydü. Zaten en iyi 3 rolü var bana göre;
1- Aşk Oyunu - Sarp
2- Tövbeler Tövbesi - Oktay Berk
3- O hayat Benim - Ateş
O Hayat Benim'i listeye katma sebebim de dizinin hayli uzun sürmüş olması. Tövbeler Tövbesi'ni ise severek izlerdim, ama benim için 1 numara hep Aşk Oyunu.

mansurx avatar mansurx 18 Kasım 2016 22:26:32

6

Keremcem şarkıcı olarak 2000 ler in başında sevilen bir şarkıcıydı akıllıca davranıp oyunculuğa geçti yoksa unutulup gidebilirdi yada devam etse bile bu popülerliği sağlaması zor olurdu oyuncu olarak kendini azda olsa geliştirdi artık kendi sesiyle o ynuyor rolüne sarılıyor popülerliğini hala koruması da bir başarı sayılır yeni işlerinde başarılar dilerim.

Sylvester Stallone avatar Sylvester Stallone 07 Eylül 2008 23:07:09

8

sesine diyecek bir şeyim yok(davulun sesi uzaktan hoş gelir misali:) ama oyuculuk içn aynı sözleri belirtemeyecem bence vasat hadi diyelim orta düzey yeterli düzeyde bulduğum birisi değil,başarılı olması için çok çalışmalı çok..

Yandex.Metrica