Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Devrim Evin

Devrim Evin

Doğum Yeri : Adıyaman - Gölbaşı

Doğum Tarihi : 12 Kasım 1978

Eğitim : Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü

Ajans :VisualStudio

17 Şubat 2017 21:23

Çok iyi bir oyuncu olmasına rağmen Fetih 1453 den sonra büyük bir çıkış yapamadı. Şu an da kayıpları oynuyor. Umarım tez zamanda kendisini beyaz perdede görürüz.

Cevap Yaz

ElBLanKo

1 Şubat 2016 17:27

Fetih 1453 de cok basariliydi

Cevap Yaz

rhegno

21 Eylül 2012 21:08

Fatihi canlandırırken cok başarılıydı

Cevap Yaz

amor_

15 Mart 2008 18:41

devrim abi tek kelimeyle harikasın!!!. seni bartın da izledim DERYA GÜLÜ'nde çok başarılı buldum. bir kaç küçük hatalar gözledim ama genelde harikaydı. zaten oyun daçok güzeldi. diğer oyuncular da iyi şeyler çıkardı doğrusu. şunu söylemek gerekirse adana devlet tiyatrosundan da kötü bir oyun/oyuncu beklenemez. hepiniz çok iyiydiniz. bende bir oyuncuyum(amotör de olsa;)) sizi oyuncu gözüyle izledim pek fazla söylenecek söz yoktu. oyunun hakkını vermişsiniz. yolunuz açık olsun tiyatroda BAŞARILAR!!

 

Cevap Yaz

secilersu

23 Şubat 2007 13:18

Bu sene, ADANA devlet tiyatrosunun oynadığı \"Babannem Yüz Yaşında\" oyununda yine harikaydı bence,Devrimin performansı,daha çok görmek isterim tiyatroda..sinemada da..hatta ankaradaki turnelerin de tekrar gitmek istedim ,arkadaşlarımı da götürecektim ki,yer yok.tüm hafta..ben ce devrim gibi bir çok sanatçı var iyi,peki neden hep telefizyonlarda boş şeyler,boş insanları seyrediyoruz yaa..bence daha fazla şeyi hakediyor devrim ve tiyatroya emek veren sanatçılarımız..bizde onlara destek olalım..sevgilerle

Cevap Yaz

deniz(eski ben veya

27 Temmuz 2006 19:22

devrim çok iyi oynar sahnede.bende tv de görmedim ama oyunculuğu iyi .devrimin yıldızı her konuda parlak. zaten.başarılı,akıllı ve karizmatik.şimdiden görünüyorki,devrimi biz türk sinemasının devlerinden biri olarak göreceğiz.oyununu izlemenizi tavsiye ederim.en iyi performansını aşk bir masaldır ve ellerimin arasındaki hayat oyununda gördüm.daha birçok oyunda başarılıydı ama,ençok bu ikisindeki performansının etkisinde kaldım.

Cevap Yaz

secilersu

7 Mayıs 2006 23:23

Ben iyi oyunculuğu sinemeda değil tiyatrodaki canlandırılan rol ile tanırım.devrim evini bu iki filminide görmedim ama tiyatro oyununa gittim ve çok etkilendim..onu tanımayı,içine girmeyi istedim..gerçekten kendine has havası ve yeteneğiyle çok başarılı..türkiyeye böyle yetenekler çok gerekli..sağol devrim evin..saygılarımla seçil

Cevap Yaz
Yandex.Metrica