Komedi Aksiyon "Oyun Gecesi" Yakında Sinemalarda posteri

Oyun Gecesi 4 Mayıs'ta Sinemalarda

Jason Bateman (Horrible Bosses filmleri, Arrested Development, Ozark) ve Oscar adayı Rachel McAdams (Spotlight, Doctor Strange), New Line Cinema'nın aksiyon komedisi Oyun Gecesi'nde bir araya geliyorlar.

            Bateman ve McAdams, Max'in karizmatik ağabeyi Brooks, içinde sahte eşkıyaların ve çakma federal ajanların bulunduğu bir gizemli cinayet partisi düzenlediğinde, çıtası yükselen haftalık çiftler oyun gecelerinin Max ve Annie'sini canlandırıyor. Yani Brooks kaçırıldığında, hepsi oyunun bir parçası... Değil mi?

             Ama altı son derece rekabetçi oyuncu, olayı çözüp kazanmak için yola çıktığında, ne bu "oyun"un ne de Brooks'un göründüğü gibi olmadığını anlamaya başlıyor. Kaotik bir gece sırasında, her olayın onları beklenmedik bir sürprize sürüklediği arkadaşlar, kendilerini boylarını aşan bir işte bulur. Kuralların, sayıların ve tüm oyuncuların kim olduğuna dair kimsenin fikrinin olmadığı bu durumda, ya hiç olmadığı kadar eğlenecekler ya da oyun bitecek.

            Diğer oyuncular Billy Magnussen (Bridge of Spies, American Crime Story), Sharon Horgan (Catastrophe), Lamorne Morris (New Girl), Kylie Bunbury (Pitch), Jesse Plemons (Black Mass, TV dizisi Fargo), Danny Huston (Wonder Woman, X-Men Origins: Wolverine), Chelsea Peretti (Brooklyn Nine-Nine), Michael C. Hall (Dexter, Six Feet Under) ve Kyle Chandler (Manchester by the Sea, Bloodline).

             Oyun Gecesi'nin yönetmenleri, daha önce komedi filmi Vacation'da birlikte çalışmış olan Horrible Bosses ve Spider-Man: Homecoming'in senaristleri John Francis Daley ve Jonathan Goldstein.

Son Yorumlar (1)

Sofianna 26 Nisan 2018 23:25:17

5

Fragman o kadar keyifli ve o kadar aksiyon ve gerilim doluydu ki beklentim de haliyle çok yükseldi. Evet güzel film ama fragmandaki kadar yüksek olduğunu düşünmeyin :)

Yandex.Metrica