Kabuslar Evi: Takip

8,55

( 32 kişi yorum yaptı )

Kabuslar Evi: Takip

TV Dizisi

2006

Otuz yıl boyunca bir kurt adam tarafından kovalanmış olan İbrahim, (Fikret Kuşkan) saklanmak için aradığı yeri sonunda bulduğunu sanıyordu. Ancak bu lanet onu yeni evinde de buldu. Artık kaçmak yerine onunla hesaplaşmanın vakti gelmişti. Asıl soru bu hesaplaşma gerçekten bir kurt adamla mı yoksa her şeyden önce İbrahim’in kendi benliğiyle midir?

Künye

Yönetmen Çağan Irmak
Senaryo
Yapımcı Şükrü Avşar
Müzik Aria
Görüntü Yönetmeni Selahattin Sancaklı
Süre 67 dk
Tür Dram, Fantastik, Gerilim, Gizem, Korku, Psikolojik
Özellikler Renkli
Ülke Türkiye
Etiketler Baba, Kurt, Öldürmek, Şatoda Korku, Tv Filmi Daha Fazlası

Ekip

Yapımcı Esi Gülce (Uygulayıcı Yapımcı)
Kurgu Ruşen Dağhan (Kurgu)
Yönetmen Ekibi Cem Karcı (Yönetmen Yardımcısı)
Kamera Ekibi Mikail Çiftçi (Kameraman)
Post-Prodüksiyon Cenk Erol (Renk Düzenleme)
Sanat Ekibi Nesrin Ayaz (Kostüm Sorumlusu)
Ses Ekibi Orçun Kozluca (Ses Tasarım & Final Miks)
Oyuncu Seçimi Fulya Şirin (Cast Direktörü)

Firmalar

Avşar Film (Yapım)

Son Yorumlar (32)

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 12 Ağustos 2015 00:49:14

7

Kabuslar evi çağan ırmak tarafından bütün senaryoları yazılan 13 bölümlük televizyonda yayınlanmak için çekilen korku gerilim serisi denemesiydi fazla ses getirmesede ilginç bir çalışmaydı üstelik türk sinemasının en başarısız türlerinden korku denem esi olmasına rağmen fazla ses getirmemesi şaşırtıcı 13 bölümünde yer alan tek oyuncu emlakçı semayı oynayan bilge şen di ilk bölümleri korku gerilim dram iken 5.bölümden sonra gerilim dram tarzına kayan bir seriydi takip kabuslar evi serisinin1.filmiydi başrolde fikret kuşkan ve cansu dere fena performans göstermemiş özellikle fikret kuşkan rolünde filmi ayakta tutuyor korku gerilimden çok gerilim dram fantastik gizem tarzında bir film seriye başarılı bir başlangıç filmi olmuş kısaca izlenebilecek iyi bir film.

turkererturk 01 Eylül 2010 11:26:09

"türkler korku filmi çekemiyor" önyargısına büyük bir gedik açan serinin ilk filmi.tüm seride en beğendiğim ikinci film. 1. si Kaçan Fırsatlar Limted.film kurt adam figürüne başka bir açıdan bakıyor.fikret kuşkanın mükemmel oyunculuğu.tüm f ilmlerinde olduğu gibi sonunu gene izleyiceye bırakmış çağan ırmak.kurt adama inanlar ve inanmayanları bir şeye zorlamamış.

mavi ege avatar mavi ege 11 Ocak 2010 00:35:01

6

korkunç değildi sadece küçük bir çocuğun yaşadığı travmayı yıllar sonra kafasında başka şekilde anlatmasıydı ama yine de fikret kuşkanın oyunculuğu güzeldi

macka61 avatar macka61 18 Ağustos 2009 03:16:08

10

film güzeldi fikret kuşkan zaten bir numara ama sonu askıda kalmış hayal mi gerçek mi anlayamadım

sinemacıkız 27 Mart 2009 17:43:03

çok aşırı bir korku yoktu belki ama senaryosu olsun oyunculukları olsun çok başarılıydı.tabiki bu konuda fikret kuşkan ve çağan ırmak ikilisinin baaşarısından söz etmek lazım herkese tavsiye ederim güzel bir filmdi:)

Halil Güneşli avatar Halil Güneşli 28 Aralık 2008 17:45:12

10

Fikret Kuşkan ve Çağan Irmak sinema adına her türlü projede çok uyumlu iki emekçidir. Çağan Irmağın düşündüklerini Fikret Kuşkan izleyenlere çok iyi yansıtıyor. Kabuslar Evi Takip gerçekten güzel bir projeyd, izlemeyenlere tavsiye olunur. Fikret Kuşk anın muhteşem oyunculuğununun yanı sıra hikayenin senaryosu ve yönetmenliğinde Çağan Irmak çok başarılı ayrıca filmi castı da iyi seçilmişDipnot : Emlakçı Sema karakterinde Bilge Şen çok başarılıydı

Yandex.Metrica