Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Acı Hayat

Acı Hayat
1 Ocak 1970 Dram, Duygusal

Ülke: türkiye

Oyuncular: Cumali Karakaya, Tevfik Polat, Batıkan Çoban, Volkan Çolpan, Mahir Tepe, Mehmet Candan Devamını Gör...

Konusu : İstanbul'un varoş mahallelerinden birinde yaşamakta olan, kaynakçı Mehmet ve manikürcü Nermin birbirlerini ölesiye seven iki gençtir. Evlenip yuva kurmak istedikleri halde parasızlık yüzünden sürekli zorluk yaşarlar. Yoksulluk üzerlerine bir kabus gibi gelir. Kader, adeta bu iki sevgiliyi birbirlerinden koparmak için ağlarını örmektedir. Nermin gün geçtikçe yoksulluğun onu ittiği umutsuzluğa kapılmakta, Mehmet ise bütün uğraşlarına rağmen Nermin'i mutlu edecek bir gelecek için ikna edememektedir. Nermin mutlu olacağına dair tüm inancını yitirmeye başladığı bir dönemde, cemiyet hayatının ünlü isimlerinden birisi olan Belkıs Özmermercioğlu, manikür yaptırmak için Nermin'i ihtişamlı malikanesine çağırır. Belkıs, bu ihtişamlı malikanede; kocası Sefa, kızı Filiz ve ünlü bir playboy olan oğlu Ender'le yaşamaktadır. Ender, kız kardeşi Filiz'le aşk üzerine girdiği küçük bir münakaşanın ardından, bir iddia kazanmak uğruna Nermin'i gözüne kestirir. Bu olay umutsuz bir aşkı taşımaya çalışan Nermin'in kaderini değiştirir. Ender, başta zararsız görünen, ancak sonrasında Nermin'in hayatını cehenneme çevirecek taktiklerle, genç kızın hayatına bir daha çıkmamak üzere girmeyi başarır. Nermin zengin ve ışıltılı bir dünyaya doğru gün geçtikçe yakınlaşmaya ve bunun bedeli olarak hayatının aşkı Mehmet'ten uzaklaşmaya başlar. Mehmet için ise, artık hayatta tek bir önemli şey vardır; intikam. Yoksulluk yüzünden kaybettiği aşkının intikamını alacaktır. Bunun da tek bir yolu vardır; zengin olmak! Hem de ülkenin önemli zenginlerinden birisi olan Ender ve ailesini önünde diz çöktürebilecek kadar güçlü bir zengin olmak...Siyahbeyaz1972

12 Şubat 2019 16:34

Güzel bir diziydi yeniden izlemeye başladım.

Cevap Yaz

sinemaadamı

13 Ocak 2016 14:12

başrollerini ayhan ışık, türkan şoray,ekrem bora ve nebahat çehrenin paylaştığı acı hayat filminin dizi olarak uyarılmasıydı. kenan rolünde çok başarılıydı.tabi selinde nermin rolünü çok iyi oynamıştı. dizi kenanın deli yürekten sonra tutulan en popüler dizisiydi deli yürekten sonra alacakaranlıkta vardı ama o bunun kadar tutulmamıştı. kenan 2000 li yılların en büyük jönü desem yerinde bir tabir olur sanırım.

Cevap Yaz

yakalasana34

28 Kasım 2013 18:16

Kubat ın şarkılarıyla birlikte süper dram dizisi idi zevkle izlemiştim

Cevap Yaz

kral_affetmez

9 Kasım 2013 19:08

çok sevdiğim bir diziydi.

Cevap Yaz

YSHN

4 Ekim 2012 12:58

kenan imirzalıoğlu'un en başarılı dizisi aynı şeyi ezel dede göstermişti oyunculu çok iyi

Cevap Yaz

engin yüksel

30 Kasım 2011 09:00

duygusal ve entrikanin bol oldugu güzel bir dizi 10/10

Cevap Yaz

bltszlk

29 Kasım 2010 17:59

Acı Hayat 2005'in en iyi dizisi.Yayıncı atv değil,Show Tv olacaktı.Tüm ekibe sevgilerimle.

Cevap Yaz

oğuzzz

24 Eylül 2010 10:23

kenan imirzalıoğlunun oynadığı en iyi diziydi, rolünde başarılıydı

Cevap Yaz

stormkadir

20 Ağustos 2009 12:08

Dizi aslında başlarda güzeldi ama sonra saçmalamaya başladılar.hem zaten senaryosu da çok klasikti. benzer senaryolu onlarca türk filmi ve dizisi var zaten.

Cevap Yaz

_samsunlu_kral__

6 Ağustos 2008 22:16

iyi bir diziydi son bölümleri biraz sıkıcıydı ama ilk bölümler son derece güzeldi. Bir sonraki bölümü iple çekiyorduk

 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica