Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Saklı Yüzler (Saklı Yüzler)

Saklı Yüzler

8,28

(7 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 23 Kasım 2007 Dram Aksiyon Dram, Aksiyon

Yönetmen: Handan İpekçi Handan İpekçi

Ülke: türkiye

Gişe: 9.032

Oyuncular: Ali Şekeroğlu, Banu Fotocan, Açelya Akkoyun, Muhammed Cangören, Necmettin Çobanoğlu, Aslı Öngören, Dilan Erçetin, Nurinisa Yıldırım, Füsun Demirel, Berk Hakman Devamını Gör...

Ödüller: Umut Veren Genç Kadın Oyuncu

Konusu : Beş yıldır Almanya'da yaşayan Ali, tesadüfen seyrettiği "Namus Cinayetler" ile ilgili bir belgesel filmde, 5 yıl önce öldürdüğünü sandığı yeğeni Zühre'nin hayatta olduğunu öğrenir. Filmde, genç kadının kimliği ve yüzü gizlenmiş olmasına rağmen anlattıklarından onun yeğeni Zühre olduğunu anlar. Yapılacak tek bir iş vardır. Yarım kalan işin tamamlanması, yani Zühre'nin öldürülmesi!

Yapımcı

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Efektler

Diğermelisrenan

4 Haziran 2009 19:19

öncelikle filmin oyuncuları çok başarılıydı, Züheryi oynayan Şenay Aydın'ı ilk defa izliyorum ama köydeki sahnelerde çok dağol, fizik olarak rolüne çok uyum sağlmaış, güzel yada çirkin mi bilmem ama köyde öldürülmeyi beklerken gözlerindeki ifade ve bakışları çok etkileyiciydi, son derecede başarılı bence. diğer oyuncularında hepsi çok başarılıydı zaten başarılıarı bilenen oyuncular çoğu.

filmin konusu da çok başarılı şekilde aktarılmış bence, filmi izlerken başlarda keşke şöyle film içinde belgesel film gibi çekilmese diyodum ama bence yönetmen son derce başarılı ve çok etkileyici bir iş çıkarmış. Önce karakterlerin anlattığı olaylarda biz gözümüze daha rahat canlandırabiliyoruz dahası düşünemek hayal etmek zorunda kalıyoruz ve filme ister istemez dahil olup bir parçası oluyoruz. sonra da zihnimizde canlandırdıklarımızın yanında gerçekler yavaş yavaş gözümüzün önüne geliyor, bence daha etkili, bir çok yorumun aksine seyirciyi sıkmayan filme dahil eden ve çok etkileyici bir biçimde çekilmiş.

filmde emeği geçen herkesi çok tebrik ediyorum.

Cevap Yaz

güney_21

1 Temmuz 2008 17:50

Konusu ve vermek istediği mesaj açısından etkileyici bir film ancak belgesel anlatı şeklinde olmuş bu da izleyiciyi sıkmakta genel olarak değerlendirdiğimizde aşirette kullanılan dilin türkçe olması yapmacık,  özellikle ağıt sahnesini çok yapmacık buldum ama yine de başarılı bir film diyebilirim...

Cevap Yaz

afarikan

3 Mayıs 2008 01:20

Daha önce 'büyük adam küçük aşk' filminde gördüğümüz Handan İpekçi bu filmde de gayet başarılıydı.Özellikle kurgu ve görüntü efekleri güzel yapılmış. Dilan erçetin ve füsün demirel'i bu filmde tekrar gördüğüme de ayrıca sevindim.Eleştirildiği gibi çok kötü bir film değil.

Cevap Yaz

mevsim07

28 Kasım 2007 21:17

ibret verici bir senaryo

Cevap Yaz

erakman

26 Kasım 2007 09:35

   nolursunuz gıtmeyın.gittim ve  bu  kdr  saçma bı  film görmedım.güya sosyal içerikli msj veren bi film.walla  bana hiç birsey vermedi.salondakı herkes filmi yarıda terketti.kasvetli bi film üstelik akıcıda değil..

Cevap Yaz

!kamikaze!

3 Ağustos 2007 12:14

umarm kısa zamanda gösterime girer...ancak bazı sitelerde çktan gösterime girmiş olduu yazıyor hatta geçen senelerde fln anlayamadm bilgi verirseniz sevinirm...

Cevap Yaz

diha

26 Haziran 2007 07:36

güzel bir filme benziyor...oyuncular iyi...kısa zamanda vizyona girmesini umuyoruz.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica