Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Şu Bizim Ev Var Ya (Şu Bizim Ev Var Ya)

Şu Bizim Ev Var Ya

7,27

(1 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Aksiyon Dram Komedi Aksiyon, Dram, Komedi

Ülke: türkiye

Oyuncular: Okhan Behar, Serhat Mert, Funda Cansever, Eftalya Köseoğlu, Volkan Ünal, Sibel Turnagöl, Tuğrul Arsever, Atilla Olgaç Devamını Gör...

Konusu : Babası mafya aleminde olan Murat'ın babasıyla hasımları arasında yaşanan bir olay sonrasında hayatı tehlikededir ve gizlenmek zorundadır.Her şey bir gazete ilanı ile başlar.İlanda dadu arandığını gören Murat, bunun saklanmak için en ideal yol olduğuna karar verir ve ilandaki adrese gider. Ancak, gittiğine gideceğine pişman olur.Çünkü bakmak zorunda olduğu çocuklar,o güne kadar bütün dadıları bezdirip kaçırtan iki çocuk canavardır.Fakat,gizlenmesi gereken Murat, burada kalmak zorundadır.Bu nedenle çocuklarla mücadeleye girişir ve kazanan taraf olur.Yani evde kalmayı başarır.



bltszlk

9 Kasım 2010 19:17

İlk yorum benim.Gazete arşivinden.

    ''Şu Bizim Ev Var Ya'' Gülben Ergen'li Dadı'nin tutmasının ardından erkek dadılı bir dizi eskiden Star Tv'de yayımlanırdı.Saygın Delibaş'ın senaryosunu yazdığı.Bir Demet Tiyatro'nun yönetmeni Sevgi Birsel'inde yönetmenliği üstlendiği dizide;Sibel Turnagöl, Volkan Ünal,Atilla Olgaç ve Tuğrul Arsever gibi isimler rol alıyor. İki çocuğuyla birlikte yalnız yaşayan bir gazeteci kadın ve bir erkek dadıyla evde yaşanan ilginç ve komik olayların yer aldığı dizi;bir yönüyle Dadı'yı, bir yönüyle de yıllar önce TRT'de yayınlanan yabancı dizi Charles İş Başında 'yı andırmasıyla dikkat çekiyor.

   Sibel Turnagöl'ün iki çocuklu bir gazeteciyi,Volkan Ünal'ında erkek dadıyı canlandırdığı dizinin konusu kısaca şöyle;Babası mafya aleminde olan Murat'ın babasıyla hasımları arasında yaşanan bir olay sonrasında hayatı tehlikededir ve gizlenmek zorundadır.Her şey bir gazete ilanı ile başlar.İlanda dadu arandığını gören Murat, bunun saklanmak için en ideal yol olduğuna karar verir ve ilandaki adrese gider.

   Ancak, gittiğine gideceğine pişman olur.Çünkü bakmak zorunda olduğu çocuklar,o güne kadar bütün dadıları bezdirip kaçırtan iki çocuk canavardır.Fakat,gizlenmesi gereken Murat, burada kalmak zorundadır.Bu nedenle çocuklarla mücadeleye girişir ve kazanan taraf olur.Yani evde kalmayı başarır.

   Star Tv'nin 2002 yılında en güzel aile,komedi dizisiydi. Tüm ekibe sevgilerimi sunarım.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica