Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kızımı Arıyorum

Kızımı Arıyorum

7,54

(2 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Duygusal Duygusal


FOSTERKANE

24 Temmuz 2011 14:51

orhan gencebay kamuran usluer tarafindan filmde seslendirilmisti

Cevap Yaz

FOSTERKANE

23 Temmuz 2011 20:25

kanal 6 da yayinlandiginda seyretmistim, bir dahada kismet olmadi. o yil kanal 6 gencebayla  3 veya 4 tv filmi cekmis ve birde klip seklinde konser yayinlamisti, o yillarda gencebay bir kanalda görmek pek münkün degildi cünkü ekranlarda görünmezdi cok az cikardi ve ciktigi zamanda reytingleri altüst ederdi.

bu filme gelince, bir 1 saat bile sürmeyen bir tv filmiydi, muzikler cahit berkay, senaryo suphi tekniker aitti.

konusu biraz (yine) yilmaz güney in baba filmini andiran bir filmdi, orhan söförlük yaparak kücük kizina bakar, calistigi zamanlarda kizini ablasina emanet eder sonra enistenin ablasini satigini ögrenince enistesini öldürür -flasback olarak ögreniriz bunlari - , ardindan hapse düser ve yillar sonra cikinca kizina aramaya baslar.bir  kac kizi kendi kizimi diye arastirtir (hatta bu kizlardan biri genel ev düsmüstür ama kizinin kendi öz kizi olmadigini analar) filmin finaline dogruda kizini bulur, kizi bir zengin adam evlat almis ,orhan bunlari ögrenince herseyi bir daha düsünür ve kizinin o üvey babada kalmasina razi olur.

hatirimda bu kadar kalmis, gencebay hatri icin bu filme bakmaya deger ama öyle büyük bir film kimse ide ne yazik ki görmedim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica