Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sarı Evin Esrarı

Sarı Evin Esrarı

7,77

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 45 Dk Gizem Gerilim Dram Duygusal Psikolojik Gizem, Gerilim, Dram, Duygusal, Psikolojik

Yönetmen: Uğur Erkır Hüseyin Akdal Uğur Erkır, Hüseyin Akdal

Ülke: türkiye

Oyuncular: İbrahim Karamemet, Tamer Karadağlı, Esra Aymutlu, Tamer Kayaş, Yağmur Kaşifoğlu, Müge Ulusoy, Erdal Küçükkömürcü, Yusuf Çatalbaş, Halit Ergenç, Hatice Aslan Devamını Gör...

Konusu : Hastalık derecesinde tutkulu kocası ile onu baştan çıkaran sevgilisi tarafından planlanmış bir tekne kazasından, kurtulan ve hafızasını yitiren Selin (Yağmur Kaşifoğlu) gözlerini açtığı Sarı Ev'de ona sevgiyle yaklaşan insanların içinde aslında inanılmaz entrikalardan entrikalara sürüklenmektedir. Amaçlarının ne olduğu belli olmayan bu insanlar savunmasız ve zaten hayatına dair hiç bir şey hatırlamayan Selin'e vücut dengesini bozacak ilaçlar vermekte ve durumunu günden güne kötüleştirmektedir. Evde yaşayanların geçmişlerinde saklı sırlar da vardır. Ve Selin bir tesadüf sonucu o evde değildir. Garip olayların içinde bir şeylerin ters gittiğini anlayan Selin'e kimse yardım da etmemektedir ve kendini bambaşka bir entrikanın içinde bulur.akkknnn333

25 Aralık 2017 07:46

Sarı evin esrarı dizisini yapımcı şirket str yapım youtube yasal hesapta 9 bölümün tamamını yayınlamış kaçırmayın derim.

Cevap Yaz

mansurx

10 Ekim 2016 16:03

Show tv de yayınlanan ilginç bir diziydi son bölümleri gece yarısı yayınlanmıştı show tv diziyi final yapmadan 9.bölümde bitirmişti.

Cevap Yaz

Kleberson

25 Ocak 2015 17:02

gercekten güzel bir diziydi cabuk bitti yagmur kasifoglu ve erdal kücükkömürcü cok iyiydi tamer karadaglida tabi,youtubede aradim bulamadim.

Cevap Yaz

freddie

3 Temmuz 2006 23:40

güzeldi ama yeni bölümleri gece 1 buçukta! başladığı için 3 bölüm sürdü

Cevap Yaz
Yandex.Metrica