Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Tek Başına Bir KadınGELGİLAN

7 Nisan 2016 21:49

Filmin,2.aşamadinda,final.sahnesinde dikkat edilirse,Reha yurdakul ,yerine ,dublör oynuyor,,

Cevap Yaz

AlınYazısı

7 Nisan 2016 17:08

Fimin başlarında müthiş bir takip çabası var. Hertarafı ayağa kaldırıp kanlısını bulup öldürme sevdası oluşuyor. Köy yerine Şehir yerinde Kan davası teması azda olsa işlenmeye çalışılmış. Bir kovalamacadır başlıyor ve Sonu kötü bitiyor. Efkan Efekan ve Fatma Girik ikilisi uyumlu olmamış. Reha Yurdakul yine şahane bir oyun çıkarmış ama o dönem artık çok yaşlandığının izleri yansımış yüzüne ve bedenine.Neyseki Filmin sonlarında bir kopma başlıyor Arkadaşlar bu film çekimlerinde Reha yurdakul ve Hüseyin Kutman'ın öldüğünü söylüyorlar ama sayfa bilgilerinde o tarihten iki üç sene sonra oynadıkları filmler gözüküyor? Bu bilgi doğrumu acaba Gerçekten Reha yurdakul ve Hüseyin Kutman bu film çekimi sırasındamı vefat ettiler?. Filmin sonu mantıksız bitiyor sanki kestirip atmışlar misali bi çok soru cevabını bulmadan film son buluyor. İyi birşeyler yapmak için çaba gösterilsede film orta halli bir yapım.

Cevap Yaz

GELGİLAN

9 Mart 2016 20:59

Harika bir film,,Reha yurdakul ,çok güzel oynamış, Acı olan taraf,çekimler sırasında ,Reha Yurdakul,ve Hüseyin Kutman ın ,vefat etmesi,,

Cevap Yaz

snowizma

28 Aralık 2012 22:49

''Tek başına Bir kadın filmi'' nin çekimlerinde yaşanan 2 acı kayıp vardır..Hüseyin Kutman 15 Aralık 1988 de izmir'de kalp krizi geçirip vefat etmştir. Daha sonra film çekimleri Bolunun Mudurnu lçesinde devam ediyordu.Reha yurdakul 27 Aralık 1988 günü önce kalp krizi ardından beyin kanaması sonucu vefat etmiştir. Yaşananlardan sonra film ekibi filmi ''uğursuz'' olarak nitelendirmiştir.

Cevap Yaz

performer

19 Eylül 2011 23:05

video kamera ile çekilmiş bir video filmi. temposu çok düşük,ama yinede bir osman seden kalitesi var.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica