Ateş Dansı

8,30

( 12 kişi yorum yaptı )

Ateş Dansı

TV Dizisi

1998

Handan genç yaşında dul kalmış üvey oğlu Alp ve görümcesi Serap'la beraber yaşayan iyi bir stilisttir. Kardeşi Canan bir gün tecavüze uğrar ve bir çocuk dünyaya getirir. Fakat bu çocuğun öldürülmesiyle başı derde girer ve akıl hastanesine atılır. Çıktıktan sonra ablasının yanına gelir. Bu sırada ablası Handan, Berrin Tuğsan ve Orhan Şahin'in sahip olduğu Şiva Butik'te işe başlar. Berrin kötü görünmeye bayılan aslında iyi kalpli olan zengin bir kadındır, tam bir aşk kadınıdır. Olaylar bu şekilde başlar...


26 bölüm

Künye

Yönetmen Oğuz Yalçın , Dilek Gökçin
Senaryo
Yapımcı Levent Çevik , Ertuğrul Karslıoğlu
Müzik Müjdat Akgün
Görüntü Yönetmeni Aşkın Sağıroğlu
Tür Dram, Gerilim, Macera
Özellikler Renkli
Ülke Türkiye
Etiketler tecavüz Daha Fazlası

Ekip

Yapımcı Asım Gümüş (Yapım Koordinatörü)
Kurgu Erol Vatan (Kurgu)
Yapım Ekibi Barbaros Canlı (Yapım Ekibi)
Yönetmen Ekibi Orkide Ünsür (1. Yönetmen Yardımcısı)
Işık Ekibi Şahin Alışkan (Işık Şefi)
Hakkı Kaplan (Işık Asistanı)
Makyaj Ekibi Yüksel Altun (Kuaför)
Ses Ekibi Burhan Şahin (Ses Kayıt)
Hasan Burç (Dublaj Kayıt)
Seslendirme Mustafa Arslan (Seslendirme Yönetmeni)

Firmalar

Eylül Tv (Yapım)

Son Yorumlar (12)

veritas avatar veritas 10 Ocak 2012 13:55:01

9

youtube a yüklenmiş olan bazı bölümlerini izledim bu dizinin.gerçekten de bol entrikalı,bol ihtiraslı ve şaşırtıcı sürprizlerle dolu güzel bir diziymiş.birisi yeşim salkım ın seslendirdiği olmak üzere her iki jenerik müziği de gerçekten muhteşem.

0k3v1n0 avatar 0k3v1n0 27 Ocak 2011 14:30:01

Karanlık gecelerdeAğladım sessizceNerdesin sen diyeBekledim günlerce günlerce Bak şimdi akıllandımYokluguna alıştımBu büyülü dünyadaDans etmeye başladımTatlıdır ateş dansıTükendi aşk yarasıBeladır ateş dansıİhanetin aynası Jenerik müziği bile ömre be del. 

0k3v1n0 avatar 0k3v1n0 23 Kasım 2010 18:43:11

Sonunda Yeşim Salkım Selda Özer'i arıyordu.ßerrin'in gözleri kördü.Canan aßlasının intikamını almak için kuyumu ne kazıyordu orda ßirşey vardı.Selda orayı atlıyodu sonra Yeşim Salkım kuyuya düşüyordu ve ölüyordu.Orda ßitiyordu.

melisrenan avatar melisrenan 15 Haziran 2010 11:55:06

dizideki kötğ kadın selda özer olmasa hiç bir heyecanı olmayan dizi..

candy86 avatar candy86 18 Nisan 2009 18:01:04

8

Bu dizi son 20 yılın eniyi muhteşem ve en iyi entrika dizisidir zamanında bayıldığım bi dizidir bütün oyuncuları ve müzikleri çok iyidir özellikle handan ayşegül canan ve berrin süper keşke kaald tekrarlarını koysa ateş dansı harika bi dizidir. yerli cesur ve güzel .Çıkarları için entrika çevirenlerle sadece yaşamaya çalışanların hikayesi . Süper bi dizi.

bltszlk avatar bltszlk 09 Nisan 2009 14:37:04

10

KANAL D ATEŞ DANSI.Eskiden Berna Laçin ve jeneriğini sevdiğim için izliyordum.Berna Laçin diziden çıkınca yerine Yeşim Salkım girmişti jeneriğide değişmişti öğrendiğime göre Yeşim Salkım söylemiş geçen aylarda D MAX TA izlemiştim.Devamı çekilmedi hem en bitirildi.Küçükken izlediğim dizilerden biri.SAYGILAR

Yandex.Metrica