Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Alef

Alef

6,67

(4 kişi yorum yaptı)

2019-11-24 23:29:59 1 Ocak 1970 45 Dk Polisiye Gizem Gerilim Dram Duygusal Polisiye, Gizem, Gerilim, Dram, Duygusal

Yönetmen: Emin Alper Hamdi Can Teker Emin Alper, Hamdi Can Teker

Ülke: türkiye

Oyuncular: Ece Dizdar, Kenan İmirzalıoğlu, Rıza Akın, Ahmet Mümtaz Taylan, Erdem Kaynarca, Osman Alkaş, Melisa Sözen, Kıvanç Baran Arslan Devamını Gör...

Konusu : Osmanlı ve İslam Tarihi’nden izler taşıyan dizide, genç ve hırslı dedektif Kemal (Kenan İmirzalıoğlu) ile tecrübeli ortağı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan), İstanbul’da işlenen gizemli bir seri cinayet vakasının peşine düşüyor. Hem kişisel hayatları hem de olaylara yaklaşımlarıyla birbirine tamamen zıt bu ikiliye, bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar (Melisa Sözen) da katılıyor. Ekip, cinayetleri çözmeye çalışırken buldukları her delille yüzyıllar boyu saklı kalan bir sır perdesini de aralıyor. Bu sır açığa çıkmaya yaklaştıkça, her bir karakterin geçmişinin hayaletleri de ortaya çıkmaya başlıyor.ToqqLe

8 Haziran 2020 08:53

Diziyi bugün yeni bitirdim finali ile özellikle son iki bölümüyle dizi düzeldi dizide sanat yönetmenliği,görüntü yönetmenliği ve müzik güzeldi gerisi hayal kırıklığı.

Cevap Yaz

ToqqLe

3 Mayıs 2020 12:33

Tam bir hayal kırıklığı seven filminin çok etkisinde aynı onun gibi sahneler karanlık aynı müdür ve doktor var sadece roller değişmiş bu sefer yaşlı olan sinirli genç olan sakin görüntü yönetmeni ahmet sesigürgil ve mercan dede nin güzelim müziği olmasa çekilir gibi değil bir diğer güzel yanı da 45 dakika olması.

Cevap Yaz

Emretoksöz

26 Nisan 2020 20:02

İlk iki bölümüyle çok güzel bir izlenim bırakmış fazlasıyla heyecanlandırmıştır. Özellikle Ahmet Mümtaz Taylan Melisa Sözen karakterlerini baya benimsemiş inşallah bozmadan devam eder.

Cevap Yaz

Sinemakralı1

1 Nisan 2020 01:54

Tanıtım fragmanları fena değil verdiğim not tanıtım fragmanlarının notudur.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica