Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Yarınlar Bizim (2)

Yarınlar Bizim (2)

7,67

(6 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 24 Dk Macera Dram Duygusal Macera, Dram, Duygusal


Yorgun

14 Mayıs 2020 03:39

Hakan Balamirin oskarlık perfonmans sergilediği güzel bir macera filmi.Tugay Toksöz sabıkalı rolünde ve Kamuran Usluer sesiyle güzel bir iş çıkarmış.Mete inselele dublajı olmamış keşke Sadettin Erbil seslendirseydi.Yeşim Tan bu filme gitmemiş bence.Bilal İnciyede dublaji gitmemiş.Nevin Nuray kendisine çok yakışan bir rolde.film baştan sona hareket aşk erotizm ve macera dolu.piyasadaki vhs kasetleri kesiktir.hatta bazılarında sigara buzlaması bile var.film dediğin sansürsüz, logosuz,makassız,ses sorunsuz,kaliteli,full ve net olacak.ama yazık ki zamanında bir çok filme sahip çıkılmadı.

Cevap Yaz

asım mavzer

26 Şubat 2014 13:10

Filmde bir zamanlar kadın ticareti ile anılan ve genç kızların satıldığı Hatay'ın Soğukoluk randevu evleride konu edilmiş. Filmin kurgusunda ciddi hatalar yapıldığına inananlardan biride benim çünkü film genelde istanbul'da çeşitli semtlerde ve özellikle cankurtaran semtinde geçerken filmin bir yerinde ve finalinde bir anda Soğukoluk'a geçiş yapılıyordu. Fakat bu geçişler filmin kötü bir film olduğu anlamına gelmez çünkü senaryo çok iyi. Hakan Balamir, Tugay Toksöz ve Mete İnselel'in dostlukları hayata bakışları çok güzeldi. Film boyunca Nevin Nuray göründüğü çoğu sahnelerde yarı çıplaktı. yine Soğukoluk randevu evindeki final sahnesinde Gülten Kaya ve Nilgün Ceylan çıplak olarak görünüyor ve kendilerini düşürerenlere isyan ediyorlar, Nilgün Ceylan ise onlardan birini bıçaklıyordu..Not: yaşı 45 ve üzeri olanlar hatırlar bu Soğukoluk randevu evlerini, fuhuş otellerini Uğur Dündar haber yapmıştı burayı. Burada zorla çalıştırılan yaşı küçük kızları tünellerde, gizli bölmelerde saklarlarmış baskın olduğunda, merak eden bakıp araştırabilir netden.

Cevap Yaz

Göztepe

14 Şubat 2014 22:35

İki isimli bir film Yarınlar Bizim ve diğer ismi Namusum İçin senaryosu iyi bir film. Ama kurgusuda zayıf filmin yani filmle filmde rol alanların bir ruh bütünlüğü yok zaten rahmetli Remzi Jöntürk'ün filmlerinde bu şekilde uyumsuzluklar vardır. Garibanlık yarınların olmaması ve seks sektörü filmde iyi yansıtılmış bazı mesajlar verilmeye çalışılmış. Birde duvarda rahmetli başbakanımız dönem gereği Sayın Bülent Ecevit'e umut bağlayan bir slogan yer almış aynı şekilde çekilen mekanlarda işyerlerin adıda meydana çıkmış bunlar ilginç detaylar bana kalırsa.

Cevap Yaz

performer

13 Nisan 2013 15:51

evet üye arkadaşın dediği gibi filmdeki diyaloglar ve sahneler filmin bir remzi jöntürk filmi olduğunu gösteriyor. sıkılmadan izleyebilirsiniz. ayrıca muazzez arçay ve feridun çölgeçen çok küçük rollerde oynamışlar. tvem kanalı yüksek ihtimal filmin bazı sahnelerini kesmiş gülten kaya'yı göremedim.

Cevap Yaz

ali87

12 Ocak 2012 11:45

ilginç lakapları olan üç arkadaşın sevgilisini kurtarma hikayesi ama sevgilisini kurtarıp kendileri ölüyor

Cevap Yaz

selahatk

21 Mayıs 2011 17:51

filmin video ismi namusum için.yönetmeninin Remzi Jöntürk olduğu hemen anlaşılıyor.filmde mete inselel de oynuyor.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica