Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Piyade OsmanKaptan34

12 Aralık 2016 21:30

Sevdiği kız yüzünde başı beladan bir türlü çıkmıyor fena bir film Değil

Cevap Yaz

mansuryıldırım

20 Mart 2015 19:18

İlginç bir anlatımı var o dönemki fimlerden farklı şekilde aksiyon maceranın içine yerleştirilen mizah çok hoş olmuş performerin dediği gibi görüntüsü çok kötü 480p kalitede izlememe rağmen görüntü o kadar kötüydüki sanki film 1970 yılında değil 1950 yılında çekilmiş gibi senaryo farklı olsada pek iyi işlenememiş şerif gören bu filmde yönetmen olarak zayıf yılmaz güneyin performansı iyi onun dışında deniz akar ın zeynep performansıda iyi sayılır filimin bazı yerlerinde kopukluklar var yinede zaman geçirmek için izlenebilecek ilginç bir yılmaz güney filmi sadece yılmaz güney in hayranlarına tavsiye ederim.

Cevap Yaz

Göztepe

16 Mart 2015 23:18

Ustanın farklı tarzda bir macera filmi sevdiği kız gazeteci olunca ona haber çıkarmak için birçok maceraya atılan bir adam. Bu vesileyle mafyanın içine kadar giriyor Güney filmde tiye alarak yaptığı espriler hala kulaklarımda. Bir fotoğrafçıdan üstelik Piyade Osman adında bir kabadayı çıkması her zaman görünen bir olay değildir. Yılmaz Güney'in diğer filmlerine nazaran fena olmayan biraz geri plandan kalan bir filmi. Şunuda söylemeden geçemeyeceğim özellikle Yılmaz Güney'in siyah beyaz filmleri restora edilmelidir birçok siyah beyaz filminin görüntü kalitesi iyi değildir bu alanda çalışmalar bekliyoruz ilgililerden.

Cevap Yaz

performer

23 Ocak 2015 22:53

kuşkusuz film güzel olabilir ama malesef filmin görüntüsü çok kötüydü. yılmaz güney gibi önemli bir sinemacımızın bu tarz görüntüsü iyi olmayan filmlerinin olması üzücü.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

30 Haziran 2012 02:37

Sevdiği kızı kaçıran uyuşturucu madde kaçakçıları ile "Piyade Osman" Adlı delikanlının macerası anlatılıyor.. Bence: Yılmaz GÜNEY filmi olmasını karşın naçizane; yine ortalama bir film.

Cevap Yaz

ayyaşguney

5 Kasım 2005 10:24

GÜZEL BİR FİLM

Cevap Yaz
Yandex.Metrica