Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Aile Kadını

Aile Kadını

8,25

(12 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Dram

Yönetmen: Kartal Tibet Kartal Tibet

Ülke: türkiye

Oyuncular: Ergün Uçucu, Burçin Öztunç, Asuman Arsan, Merih Akalın, Sönmez Atasoy, Hülya Yiğitalp, Muhteşem Demirağ, Savaş Başar, Müjde Ar, Gökhan Mete Devamını Gör...

Konusu : Pınar varlıklı kocası Mehmet ve kızı ile mutlu bir hayat sürmektedir. Birgün evine sessiz telefonlar gelmeye başlar. Ardından geçmişe dair unutmak istediği bütün hatalarıyla eski sevgilisi aniden evine gelir. Yalanlar üzerine kurduğu mutlu hayatı karanlık geçmişinden gelen bu adamla beraber alt üst olur. Emir bütün hayatına sızmayı başarır. Pınar bu adamdan kurtulabilmek için neleri feda edebileceğini düşünmeye başlar.Yorgun

6 Nisan 2020 00:57

Müjde Ar dan 10 numara bir film. Nede olsa Yönetimde Kartal Baba, Senaryoda Yavuz usta var.eh filmde birde Savaş Başarda varsa tadından yenmez zaten.psikopat rolünü Muhteşem Demirağ çok güzel oynamış.Güner Ümitte onu iyi seslendirmiş hani.bence bu filmde ve İffet adlı filmde Ayşin Atav yerine Müjdenin kendi sesi kendisine çok yakışırdı. 70 lerde Nevin Akkaya ve Füsun Kokucu sesleri kendisine gitsede 80 lerde ben sadece kendi sesi tercih ederim.Güzel ve etkileyici bir film.

Cevap Yaz

GökhanTöre7

15 Ekim 2017 01:00

10/10 ... Kesinlikle başyapıt . Özellikle tekne sahneleri felan inanılmaz . Her oyuncu görevini muazzam bir şekilde yerine getirmiş .

Cevap Yaz

Göztepe

24 Mart 2017 16:39

Çok beğendiğim bir film geçmişin hesabını soran sapık ruhlu bir adamla zengin işadamı kadının mücadelesi. Özellikle filmde intihar sahnesi ve sapık ruhlu rolde Muhteşem Demirağ adı gibi muhteşemdi. Keza Müjde Ar ile Savaş Başar rolünün hakkını vermişler Kartal Tibet yönetmen koltuğunda başarılı bir iş çıkarmış.

Cevap Yaz

Lalegül34

3 Aralık 2013 15:20

jülide karekteri çok başarılıydı

Cevap Yaz

prenses34

16 Kasım 2013 08:59

aşk intikam acı herşey dolu ilginç ama hoş bir film

Cevap Yaz

performer

24 Mayıs 2013 22:45

gerilim sahneleri yerli yersiz kullanılmış. filmin tek güzel tarafı cahit berkay'ın müzikleri.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

6 Aralık 2011 21:00

Pınar, Müjde AR cirit şampiyonu, geçmişi ise kötü olayla doludur. Emir, Muhteşem DEMİRAĞ'A gönlünü kaptırır Onla beraber uyuşturucu kullanmaya başlar ama daha sonra pişman olur. Emir'i polise ihbar edip tutuklatır. Sekreter olarak gazetede çalışmaya başlar burada yazar da, Mehmet "Savaş BAŞAR"la birbirlerine aşıkta olup evlenir ve çokta mutludurlar. Ta ki Emir hapisten çıkana dek. Emir tekrar Pınar'ın peşine düşüp evliliğine gölge düşürmenin hesabını yapar. Mehmet her şeyden habersiz evine Emir'i, misafir olarak getirerek hemde yatılıya da kalabileceğini söyler. Pınar'ın karşı çıkmasına rağmen Emir konukta olmaya devam eder etmesine ama; her şeyi daha da bir alt üst eder çünkü Mehmet siyasete de girmek üzeredir buda işin bir nevi tuzu biberi olur.. Müjde AR her zaman ki oyunculuğu ile fark yaratıp zirvede.. Savaş BAŞAR da bu roller için biçilmiş bir kaftan Genç oyuncu: Muhteşem DEMİRAĞ'I, Adı gibi muhteşem bir oyuncu olarak görmedim Yönetmen: Kartal TİBET'İN de ilk yönettiği filmler'den biri olmasına karşın bence çokta başarılı... Her şeyi ile izlemeye de değer bir film..

Cevap Yaz

MGUNAY

18 Haziran 2010 11:02

filmde zaman zaman erotizm sahneler koksada güzel bir film

Cevap Yaz

seyirci06

29 Kasım 2008 18:37

svaaş başarın yorumu inanılmazdı. allah rahmet eylesin.

Cevap Yaz

erkan_2236

3 Ağustos 2007 04:04

Çok iyiydi...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica