Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ölüm Peşimizde

Ölüm Peşimizde

7,80

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Mahir Akyol Mahir Akyol

Ülke: türkiye

Oyuncular: Oba Kalkancı, Billur Kalkavan, Asu Emre, Cem Özer Devamını Gör...screamneve

9 Ocak 2017 22:39

Benim için sadece başı ve sonu bir anlam ifade ediyor. Harika başlamış ve harika bitmiş, ama filmin genelini beğenmedim. Oyunculuklar, çekimler, müzikler her şey çok güzel ancak izlediğimde bana çok da hitap etmedi. Yine de dönemine göre başarılı ve izlenilebilir bir film olduğunu düşünüyorum.

Cevap Yaz

Halil Güneşli

27 Şubat 2010 14:56

Farklı bir film, çünkü Tv adına çekilmiş film ben her zaman farklı ve çekici bulurum. Herkesin önem vermeyip bir kenara attığı bu filmleri, çok iyi oyunculara sahip, çok iyi filmlere göre tercih ederim. Ölüm peşimizde filmi de bu saydığımız Tv filmlerinin içerisinde yer alır, filmi bugün izledim. Yer yer sıkılsamda, bazen uyuyakalsamda favori filmlerim arasında yer almıştır. Asu Emre, Cem Özer, Billur Kalkavan ve filmin kadrosunda gözükmeyen Nedim Doğan'ın oyunculuklarını çok beğendim. İzlemeyenlere tavsiye ederim. İzleyin memmun kalacaksanız.

Cevap Yaz

ceyhun_mr

7 Ağustos 2009 04:47

90 yıllardaki klipleri andıran bir başlangıca sahip olan,sonunda ise şaşırtmaya çalışırken basitleşip sıradanlaşan bir televizyon filmi.Ancak televizyon filmleri içerisinde iyi çekilmiş filmlerden sayabiliriz.Gerek hikaye olarak,gerekse bazı çekim efektleri ile dikkat çekebilir.Fakat sonu ve bazı kısımları televizyon filmi olduğu için midir bilinmez çok özensizce,geçiştirilerek yapılmış.

Cevap Yaz

gerilla 447

17 Mart 2006 20:39

Filmde güzel olan tek şey kesnlikle Asu Emre...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica