Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Karışık Pizza

Karışık Pizza
20 Şubat 1998 1 Saat 34 Dk Polisiye, Gerilim, Dram, Komedi

Yönetmen: Umur Turagay

Ülke: türkiye

Gişe: 142.672

Oyuncular: Beysun Gökçin, Parkan Özturan, Sait Ergenç, Sibel Gökçe, Erkan Taşdöğen, Olgun Şimşek, Ali Sürmeli, Meltem Cumbul, Cem Özer, Fatih Doğan Devamını Gör...

Ödüller: Behlül Dal Jüri Özel ÖdülüEn İyi KurguUmut Veren Yeni Erkek OyuncuEn İyi Kadın Oyuncu

Konusu : Bir pizza dağıtıcısı olan Murat, bir gün pizza götürmek için gittiği bir evde, çekici bir kadınla karşılaşır. Emel, Murat'ı içeri davet eder. Ancak Murat'ın, başına geleceklerden haberi yoktur. Bir anda kendini sandalyeye bağlı bulur.performer

27 Ocak 2017 23:36

doğru düzgün bir senaryosu olsaymış yıllar boyu sürecek fenomen bir film olurdu...senaryo dışında herşey çok iyi ama filmin can damarı hikayesi iyi olmayınca...

Cevap Yaz

Kleberson

15 Ekim 2015 16:37

kanal d 1999 yilinda her hafta 9 yeni yeni cikmis türk filmi gösteriyordu bu filmde onlardan biriydi,yani her hafta pazar bir film gösteriyordu bizde o sansla izlerdik zaten yurt disinda oldugumuz icin filmleri bulmak izlemek zordu,bu 9 film icerisin de en begendigimiz film bu olmustu.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

24 Haziran 2015 11:37

Film quentin tarantino nun filmlerinin etkisiyle çekilmiş bir havada ilerliyor temposu ve hikayesiyle hatta bazen o tadı yakalıyor özellikle olgun şimşek yardımcı başrolde olsada iyi performansıyla kendini başrole çevirmiş türk sineması için farklı bir film kadrosuda iyi bir ilk filme göre başarılı sayılır bence izlemeye değer iyi bir film.

Cevap Yaz

ceyhun_mr

15 Ağustos 2009 17:21

herkesin birbirine ihanet ettiği,oyun içinde oyunlar oynanan yer altı aleminden bir hikaye.İleri derecede psikopat olan son derece şehvetli bir kadının,saf gariban bir pizzacı da dahil herkese attığı kazıklar sürüsü..Aksiyon ve meraka dayalı gibi gözükse de temposu usandırıyor.Pek kendine bağlayamıyor.Biraz amerikanvari çekilmeye çalışılmış,karekterler bu yönde çizilmiş.Belki de bu konuda tam başarılı olunamadığı için birşeyler eksik kalmış.Ancak oyuncu performansları gayet iyi.Hele de Ali Sürmeli kısa bir rolü olmasına rağmen yine keyif veriyor.Sonuç olarak öyle 'dehşet' izlenecek bir film değil.

Cevap Yaz

Alın yazısı

2 Ocak 2009 20:56

karmakarışık bir yapıt olgun şimşek coşuyor..izlenebilir

Cevap Yaz

sinemcik

20 Ekim 2007 23:47

güzel ama başı sonu belli değil

Cevap Yaz

mrt

16 Temmuz 2007 07:09

Biraz "Pulp Fiction" filmi gibi, guzel anlaminda karisik bir film. Diyaloglar gerçekçi oldugu için çok hos geliyor seyirciye. Türk Sinemasinin yeni dönemini surduren filmlerden bir tanesi. Biblioteginizde DVD koleksiyonunuzda bulunmasi gerek bir film.

Cevap Yaz

nakrugt

29 Haziran 2006 21:09

geyik isteyenler için...

Cevap Yaz

tornado

6 Şubat 2006 22:20

arkadaşa aynen katılıyorum ayrıca oyuncular çok kaliteli ve iyi rol yapmışlar

Cevap Yaz

kayse

19 Ağustos 2005 21:57

Cok güzel bir film! Amerikanlar "Pulp Fiction" gibi klasik filmler yaptilarsa bizlerde "Karişik Pizza" gibi klasikler yapmisizdir!

Cevap Yaz
Yandex.Metrica