Servet

4,00

( 3 kişi yorum yaptı )

Servet

TV Dizisi

2018

Herkesin Servet’inin peşinde koştuğu şu dünyada gerçek servet denilebilecek tek şey; Aşk hakkında bir hikâye. Ferah Feza (Bahar Şahin) her yıl 18 yaşını doldurup, kaldıkları yetiştirme yurtlarından ayrılmak zorunda olan binlerce gençten biriydi. Ancak diğerlerinden önemli birfarkı vardı, kimsesiz değildi. Henüz bilmese de büyük bir ailesi vardı ve hayalini bile kuramayacağı kadar zengindi. Can Yiğit (Yusuf Çim) 29 yaşındaydı. Tıpkı Ferah gibi anne ve babasını kaybetmişti. Evlatlık gibi büyümüş olsa da ülke çapında önemli bir iş adamının kanatları altında, onun oğlundan farksız, her istediğini yapabilecek güçteydi. Bu yaşta kimsenin kolay sahip olamayacağı bir güce ve paraya sahipti, bu büyük aileyi yönetiyordu.

Fettah Holding’in sahibi Kudret Fettah’ın(Ali Sürmeli) talimatıyla asıl kiml iğini bilmediği Ferah’a, hakkı olan serveti vermek için yola çıktığında bu yolun hem Ferah’ın hem de kendisinin sınavı olacağını bilmiyordu. Can ve Ferah, paylaşılamayan dev bir servet için yapılan kavganın ortasında kaldılar. Herkesin kendi servetini aradığı bu hayatta zorlu sınavlardan geçeceklerdi; Can, Ferah için kendisinin bile tahmin edemeyeceği kadar ileri gidecek her şeyi, herkesi karşısına alacaktı. Birbirlerini yaşatmak için saf aşklarından vazgeçmeleri gerekiyordu. Bu kirli kavga servet peşinde koşan herkesi içine çekecek, temiz kalmayı başaranlar hayattaki servetlerine kavuşacaktı.

Künye

Yönetmen Emir Khalilzadeh
Senaryo
Yapımcı Müge Turalı Pak , Mehmetcan Yüksel , Melda Perahya Yalçın , Müge Turalı
Görüntü Yönetmeni Kemal Sözen
Eser ,
Tür Dram
Ülke Türkiye

Ekip

Yapımcı Kazım Gök (Uygulayıcı Yapımcı)
Kostüm Tasarım Nihan Günaçık (Kostüm Tasarım)
Yapım Ekibi Ramis Bal (Yapım Sorumlusu)
Ertuğrul Ayvacı (Yapım Sorumlusu)
Erdem Aydemir (Yapım Asistanı)
Yönetmen Ekibi Yıldıray Yıldırım (2. Yönetmen)
Kamera Ekibi Volkan Ardabak (Kameraman)
Makyaj Ekibi Nur Morkoç (Makyaj)

Firmalar

Show TV (Yayıncı)
Ortaks Yapım (Yapım)

Son Yorumlar (3)

Sinemakralı1 avatar Sinemakralı1 27 Şubat 2020 13:52:56

3

Oldukça kötü bir diziydi 3.bölümde final yaptı.

Kleberson avatar Kleberson 17 Aralık 2018 19:08:08

cok cabuk baslayip biten dizilerden zaten türkiyede ya dizi tutmayip cabuk biter yada tutup yillarca sürer birtürlü ortasi olmaz bizim ülkede

enigmacuture avatar enigmacuture 02 Kasım 2018 03:26:32

2

jet hızıyla yayindan kalkan insan aklina ve zekasına aykiri dizi. madem bu kadar gösterişli bir hayat anlatiyorsunuz fikir büyük peki neden dizinin maliyeti düşük. gecekonduda gecen dizilerde bile daha cok paraya kiyiliyor pes el insaf. ucuz etin yah nisini kimse yemedi ve izleyiciye geçmedi haliyle.

Yandex.Metrica