Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Payitaht Abdülhamid 1. Sezon (Payitaht Abdülhamid)

Payitaht Abdülhamid 1. Sezon

6,32

(5 kişi yorum yaptı)

2017-01-27 13:25:16 1 Ocak 1970 2 Saat0 Dk Tarihi Tarihi

Yönetmen: Serdar Akar Serdar Akar

Ülke: türkiye

Oyuncular: Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt, Duygu Gürcan, Can Sipahi Devamını Gör...

Konusu : 1896'da, Sultan Abdülhamid'in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyacak olan “Payitaht – Abdülhamid”, dizisinde, uzun süre sonra Osmanlı'nın zaferi ile sonuçlanan bir savaş: ''Yunan Harbi''ne yer verilecek. 1. Siyonist Kongre ile Sultan'dan istenen Filistin toprakları, Padişah'ın sonuna kadar vermediği ve masadan düşmanın hüsranla kalktığı bir dönem olarak ekrana gelecek. Yine Sultan'ın başarılı olduğu bir önemli proje, Hicaz Demiryolu çalışmaları ve dahası Payitaht Abdülhamid dizisinde yer alacak diğer önemli tarihi olaylar arasında. Sultan Abdülhamid Han ile birlikte ülkenin mücadelesine tanıklık ederek, günümüze taşınan güçlü bir milletin evlatlarına ve gelecek tarihimize armağan niteliğinde sunulmayı vaat eden dizi, 'Mücadele!’ Ana temasındaki mesajla seyirciye sunulacak.MGUNAY

27 Şubat 2017 10:52

Ben bu tarihi olayın Abdulaziz'in şehadeti, V. Murad'ın kafayı yemesi ve I Meşrutiyetden sonraki olaylardan başlamasını beklerdim. Film başlarken keşke bir genel anlatıcı olsaydı. Kuruluş dizisinde olduğu gibi harita göstererek. Genede fena değil Bülent İnal ve Hakan Boyav rollerinde gayet iyiler ilk izlenimlerimde.

Cevap Yaz

muslumfurkanaydogdu

8 Mayıs 2017 23:29

o dediğiniz kısıma filinta dizisinde değinildi

MGUNAY

28 Şubat 2017 17:06

V. Murad malesef mason bir adamdır. Abdulaziz'i şehit eden güruh bu adamı başa geçirdiler. Kusura bakma yorumumu silemiyeceğim. Kafayı yemesi Allah'ın takdiri tesadüf değil.

Rıza_Nur

28 Şubat 2017 04:22

Kafayı yemesi hoş bir ifade değil. Siliver kardeşim. V. Murad Han ( radıyallahü anh) hasta olmasa çok faydalı olurdu bence.

Rıza_Nur

11 Şubat 2017 19:05

İnşallah güzel bir dizi olur. Gerçek kahramanları herkesin tanıması gerek.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica