Power Rangers

(Power Rangers)

Sinema Filmi

2017

Saban'ın Power Rangers filmi, yaşadıkları küçük Angel Grove kasabasının ve tüm Dünya’nın bir uzaylı tehdit tarafından ortadan kaldırılma sınırında olduğunu öğrendiklerinde olağanüstü bir şey haline gelmeleri gereken beş sıradan genci izliyor. Kader tarafından seçilen kahramanlarımız, gezegeni kendilerinden başkasının kurtaramayacağını anlarlar. Ancak bunu yapmak için, gerçek hayattaki sorunlarının üstesinden gelmek zorunda kalacaklar ve çok geç olmadan, Power Rangers olarak bir araya gelecekler.

Künye

Yönetmen Dean Israelite
Senaryo , , , ,
Yapımcı Marty Bowen , Brian Casentini , Wyck Godfrey , Brent O'Connor , Haim Saban
Müzik Brian Tyler
Görüntü Yönetmeni Matthew J. Lloyd
Vizyona Giriş Tarihi 24 Mart 2017
Süre 124 dk
Tür Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Macera
Ülke Kanada ABD

Firmalar

The Moments Entertainment (Dağıtımcı)

Son Yorumlar (2)

Bay1kişi avatar Bay1kişi 07 Mart 2017 16:26:46

1

Çocukluğumun sembollerinden biri ama yeni hali nasıl olur göreceğiz. Eskisi güzeldi

mansurx avatar mansurx 14 Ocak 2017 03:15:09

Power rangers çocukken show tv de keyifle izlediğim bir diziydi mizah yönü arkadaşlık dostluk bakımından güzel bir diziydi sonra filmleri yapıldı aynı tadı vermedi bir çok çizgi film ve dizisi yapılsa da 1993 yapımın ın tadını veremedi 2017 yapımı bu filmin fragmanına bakılırsa 1993 yapımı diziye göre çok ciddi bir havası var günümüz
teknolojisinde iyi yararlanılmış filmi sonsuzluk projesi adlı bilim kurgu filminin yönetmenin in çekmesi iyi olmuş ama mizah yönü biraz unutulmuş gibi deadpool adlı filmi mizah bölümü güzel yapmıştı umarım film iyi çıkarda şaşırtır bizi genç yetenekli bir kadro seçimi var filmin 24 mart da türkiye de vizyona girecek.

Yandex.Metrica