Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Vurun Beni Öldürün

Vurun Beni Öldürün

8,00

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Mayıs 1982 Dram Duygusal Arabesk Macera Dram, Duygusal, Arabesk, Macera

Yönetmen: Temel Gürsu Temel Gürsu

Ülke: türkiye

Oyuncular: Reha Yurdakul, Kadir Savun, Ahmet Mekin, Banu Alkan, Gökhan Güney, Şehnaz Dilan, Eray Özbal, Füsun Kokucu, Esen Günay, Ayşin Atav Devamını Gör...

Konusu : Gökhan (Gökhan Güney), milyoner iş adamı Murat'ın (Ahmet Mekin) yetiştirip, bir baba gibi yardımcı olduğu gençtir. Murat'ın okulu bitiren şımarık kızı Zeynep'in (Banu Alkan), baba evine dönmesiyle, Gökhan'ın dünyası değişir. Birbirlerine ilgi duyarlar. Ancak Gökhan'a Zeynep'in arkadaşı Hülya aşıktır. Bir oyun sonucu Gökhan, Hülya (Şehnaz Dilan) ile nişanlanmak zorunda kalır. Nişan günü Zeynep, Hülya'ya inat kendini samanlıkta Gökhan'a teslim eder. Bir süre sonra Gökhan'la Zeynep'in kardeş oldukları ortaya çıkar. Oysa Gökhan, Murat'ın değil, Murat'ın ağabeyi Necmettin'in (Reha Yurdakul) oğludur. İki kardeşin yıllar önce aynı kadınla ilişkileri olmuştur. Zeynep gerçeği öğrenince bu mutlu haberi sevgilisine iletmek için, ona koşar. Ama Gökhan kendini asmıştır.enigmacuture

2 Kasım 2018 03:59

mantik hatalari ile dolu ancak 80ler hatrina bol bol izlediğim yer yer asiri komik bayildigim film. cunku 80ler ekolunde mantik aramıyorum. filmde surekli degisen duygu geçişleri nedeniyle gulsem mi aglasam mı sasiriyorum. tabiki bu da bayıldığım filmler arasında.

Cevap Yaz

KrallarÖlmez

26 Nisan 2013 16:22

Gökhan (Gökhan Güney), milyoner iş adamı Murat'ın (Ahmet Mekin) yetiştirip, bir baba gibi yardımcı olduğu gençtir. Murat'ın okulu bitiren şımarık kızı Zeynep'in (Banu Alkan), baba evine dönmesiyle, Gökhan'ın dünyası değişir. Birbirlerine ilgi duyarlar. Ancak Gökhan'a Zeynep'in arkadaşı Hülya aşıktır. Bir oyun sonucu Gökhan, Hülya (Şehnaz Dilan) ile nişanlanmak zorunda kalır. Nişan günü Zeynep, Hülya'ya inat kendini samanlıkta Gökhan'a teslim eder. Bir süre sonra Gökhan'la Zeynep'in kardeş oldukları ortaya çıkar. Oysa Gökhan, Murat'ın değil, Murat'ın ağabeyi Necmettin'in (Reha Yurdakul) oğludur. İki kardeşin yıllar önce aynı kadınla ilişkileri olmuştur. Zeynep gerçeği öğrenince bu mutlu haberi sevgilisine iletmek için, ona koşar. Ama Gökhan kendini asmıştır.

Cevap Yaz

enigmacuture

2 Mart 2009 11:46

senaryo kötü ama kadro güzel. intiharla sonuçlanmamalıydı.

Cevap Yaz

erolarpa

31 Ocak 2008 20:07

TV LERDE HİÇ OYNAMDI AMA ÇOK GÜZEL BİR FLİM HATIRLADIĞIM KADARIYLA BİRBİRLERİNİ DELİ GİBİ SEVEN GÖKHAN İLE BANU SONUNDA KARDEŞ OLDUKLARINI ANLIYORLAR VE BANU İNTİHAR EDİYOR.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica