Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Vazgeç Gönlüm

Vazgeç Gönlüm

8,28

(10 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1982 Duygusal Arabesk Dram Macera Duygusal, Arabesk, Dram, Macera

Yönetmen: Osman F. Seden Osman F. Seden

Ülke: türkiye

Oyuncular: Seyfettin Karadayı, Yavuz Karakaş, Hüseyin Kutman, Şemsi İnkaya, Yalçın Gülhan, Canan Perver, Orhan Gencebay, Tevhid Bilge, Hüseyin Kaşif, Coşkun Göğen Devamını Gör...

Konusu : Filmde, kardeşinin hataları yüzünden hayatı değişen bir adamın hikâyesi anlatılır. Orhan otomobil tamircisidir. Kardeşi Hakan’a iş kurmak isteyen Orhan, yüklü miktarda borçlanır. Kolay yoldan zengin olmak isteyen Hakan ise işleri batırır. Bunun üzerine Orhan, borcu ödemek için şehir dışına çalışmaya gider. Bu arada Orhan'ın sevdiği fakat açılamadığı Pınar ile Hakan arasında bir ilişki başlar. Orhan geri döndüğünde çözülmesi gereken daha büyük problemler onu beklemektedir.performer

2 Eylül 2018 14:26

zaman zaman mantıklı ve gerçekçi sahneleri olan orhan gencebay'ın diğer filmlerinden cast olarak farklı bir film. abdurrahman palay'ın rol alması yüksek ihtimal orhan gencebay'ın teklifidir diye düşünüyorum.

Cevap Yaz

kral_affetmez

6 Kasım 2013 08:38

yalçın gülhan için izlenir.

Cevap Yaz

performer

14 Mayıs 2013 00:01

bence güzel. bir osman seden ve orhan gencebay hayranı olarak beğenmemek olmaz.

Cevap Yaz

bysiirtli56

26 Mart 2013 21:13

filmin son sahnesi tüyler ürperticidir.kardeşinin(yalçın gülhanın) kıyafetlerini giyip kurşunları kendine siper ediyor

Cevap Yaz

Alın yazısı

27 Kasım 2009 15:05

Orhan ( Orhan Gencebay ) bir oto tamirhanesi işletmektedir. Kardeşi Yalçın da ( Yalçın Gülhan ) kendisi ile birlikte çalışmaktadır. Geçimlerini sağlayabilecek kadar para kazanmalarına karşın, Yalçın ağabeyi Orhan’ın ‘namus ve şerefi ile yaşama’ anlayışının aksine, kısa yoldan zengin olmak isteği ile yanıp tutuşmaktadır. Bu yüzden tamirhaneden kazandıkları ile yetinmeyip, çeşitli karanlık işlerle karanlık kişilerle ilişkilerini devam ettirir. Ve herseferinde Orhan Ağabeyi imdadına yetişir. Bir gün tamirhaneye gelen Canan ( Canan Perver ) Orhan la tanışır ondan etkilenir ve aralarında bir yakınlaşma başlar. Birlikte güzel günler geçirmeye başlarlar. Zamanla Orhan duygularının değiştiğini ve Canan’a aşık olduğunu anlar. Ancak aralarındaki dostça ilişkiyi bozmaktan, Cananı kaybetmekten korkmakta ve bir türlü açılamamaktadır. Bu arada Canan, Orhan’ın kardeşi Yalçınla da tanışmıştır. Orhan ile canan’ın dostluğuna yalçında katılır..dost görünümlü görünen Yalçın Canan’ı elde edebilmeyi kafasına koymuştur. Orhan’ın bir seyahate çıkmasıyla Canan’ı baştan çıkarır.

Cevap Yaz

erakman

5 Ocak 2009 11:01

    Filmin final sahnesi büyüleyici.Filmde öne çıkan isim ise yalçın gülhan

Cevap Yaz

kartal_kerem

26 Ağustos 2007 12:25

Sevdiğim bir Orhan gencebay filmidir.canan perver ve yalçın gülhanda filme büyük katkı sağlıyor.Kardeşi için bi çok zorluğa dayanan ve sevdiğindende kardeşi için vazgeçen bir abinin hikayesi.

Cevap Yaz

hakan8311

26 Ağustos 2007 05:09

FİLMDE KİMSENİN ANLAYAMACAĞI BİŞEYİ SÖYLEMEK İSTİYORUM. FİLMİ DİKKATLİ İZLEYİNCE BİR DUBLAJ USTASI OLAN RAHMETLİ ABDURRAHMAN PALAY, ORHAN GENCEBAY' I KONUŞMUŞ:) ABDURRAHMAN PALAYI DA BAŞKASI KONUŞUYOR, ÇOK KOMİK GELDİ BANA...!

Cevap Yaz

daglargibi

21 Aralık 2006 13:27

orhan la yalcin gülhan güzel bir ikili olusturmuslar her filmde fedakarlik yapan orhan abi bu filmde de fedakarligin büyügünü yapar ve kardesi icin ölümü göze alir yalcin gülhan in performansi bu filmde mükemmeldir

Cevap Yaz

kadir

16 Ocak 2006 00:29

Filmin baslangici cok akil dolu yapilmis. Harika sarkilar mevcut filmde, ayrica senaryo da hem güzel hem farkli. Mutlaka izlenmeli.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica