Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Oldu mu Şimdi?

Oldu mu Şimdi?

8,25

(6 kişi yorum yaptı)

2016-04-27 08:59:42 16 Aralık 2016 1 Saat 33 Dk Macera Komedi Macera, Komedi
IMAX 2d 2d

Yönetmen: Kenan Öztürk Kenan Öztürk

Ülke: türkiye

Gişe: 4.991

Oyuncular: Yavuz Seçkin, Seda Güven, Orhan Aydın, Serkan Şengül, Esra Sönmezer, Emre Mutlu, Hüseyin Elmalıpınar, Oğuzhan Yıldız, Yıldırım Öcek, Haldun Boysan Devamını Gör...

Konusu : Doğduğu günden beri hayatı yanlış anlamalar yüzünden mahvolan Yaşar. Yine bu tip bir anlama sonucu hapse girer. Hapiste tanıştığı Ömer en yakın dostu olur. Hapisten çıktıktan sonra Ömer’le birlikte birçok dolandırıcılık işi yaparlar. Ama her defasında yakalanıp tekrar hapse girerler. En son hapisten çıktıklarında tövbe etmeye karar verirler. Helal yollu para kazanacaklardır artık. O gün tövbe etmek için camiye gittiklerinde kimi kimsesi olmayan bir cenazenin kaldırılmasına yardım ederler. Yaptıkları bu yardım başlarına talih kuşu kondurur. Ölen kişi aslında zengin bir iş adamıdır. Ve “cenazemi kim kaldırırsa mal varlığımda onundur” demiştir. Yaşar ve Ömer bir anda uluslararası nakliyat işi yapan bir firmanın başına geçerler. Firma herşeyiyle temizdir. Firmanın sahibi Gürcan beyin hasmı Ankara Vedat’ta uyuşturucu ve kaçakçılık işi yapmaktadır. Tırlarına gümrüklerde el koyuluyordur. Gürcan beyi n firması ve tırları tertemiz olduğundan bu işlerde onun firmasını kullanacaktır. Nasıl olsa Gürcan beyde ölmüş bütün şirket işi bilmeyen Yaşar ve Ömer’e kalmıştır. Bu arada Ömer’in de Ankaralı Vedat’a yüklü bir kumar borcu vardır. Vedat bu borç karşılığı Ömer’i tehdit ederek birlikte iş yapma teklifinde bulunur. Yaşar bu işlere karşı olduğundan ondan habersiz yaparlar. Azerbaycan’a yüklü bir sevkiyat yaparlar. Lakin planları istedikleri gibi gitmez ve Ömer ile birlikte Vedat’ın adamı kolpaNecmi ve işin içinde olan Müsteşar Eşref’in oğlu Şit rehin alınırlar ve karşılığında fidye isterler. Müsteşar Eşref’in de oğlunun bu işlerde olduğundan ve rehin alındığından haberi yoktur. Vedat’ta ondan çekiniyordur. Vedat durumu Yaşar’a anlatır ve parayı toparlayıp adamlarını kurtarma yoluna giderler. Lakin finalde herkesi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.ToqqLe

23 Mayıs 2020 16:55

Filmin sürpriz sonu güzeldi ama malesef ortalama bir düzeyde film zaman geçirmek için uygun bir komedi filmi.

Cevap Yaz

Göztepe

11 Ocak 2019 00:28

Nedense yeni dönem komedi filmleri eskileri aratır nitelikte pek güzel olmayan sadece akıcılığı olan bir film. Yavuz Seçkin başta olmak üzere oyunculuklar iyi olsada film kurtarılamamış. Üzgünüm iyi bir komedi filmi değil ama yinede vakit geçirmek için seyredilir.

Cevap Yaz

ElBLanKo2nd

16 Ocak 2017 14:38

Senaryo ve kadro olarak başarılı ve güzel bir komedi filmi. Gülüp eğlenmek için kaçırmamanızı tavsiye ederim. Bu arada filmdeki Orhan Aydın'ın başarısı filme renk katmış. Gerçekten izlemeye değer film.

Cevap Yaz

ElBLanKo

8 Ocak 2017 18:29

Senaryo ve kadro olarak başarılı ve güzel bir komedi filmi. Gülüp eğlenmek için kaçırmamanızı tavsiye ederim. Bu arada filmdeki Orhan Aydın'ın başarısı filme renk katmış. Gerçekten izlemeye değer film.

Cevap Yaz

enginyuksel1982

21 Aralık 2016 15:49

beklediğim kadar kötü çıkmasa da sürpriz final adına fazla kasıldığı belli olan yapım yine de 6/10

Cevap Yaz

OYUNCU.ERDAL.BAKIR

28 Haziran 2016 02:22

Böyle güzel bir filmde yer almak benim icin büyük mutluluk.....

Cevap Yaz
Yandex.Metrica