Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Üç Süpermen OlimpiyatlardaUğur44

23 Ekim 2015 12:16

filmi hiç beyenmedim konusu yok bişey yok

Cevap Yaz

sharapnell

11 Haziran 2012 00:18

saçma sapan bir filmdir. saçmalığın cisme gelmiş halidir. ne oyunculukları iyidir, ne kurgusu ne de diyalogları. bu filmde bir anlam aramamak gerekir, zaten pek anlamı da yoktur.

yeşil cübbeli, maskeli adamların olduğu kısımlar, çılgın kız ve üç süper adam filminden araklanmıştır. o kısımlarda oynayan yeşim yükselen'in filmin künyesinde isminin yazmamasına bakarak, sahnelerin başka filmden alındığını anlayabiliriz. ama alınan sahnelerin filmle alakası olmadığından dolayı film iyice saçmalaşmıştır.

sanırım filmde hiç türk oyuncu oynamamış, keza hiçbirinin konuşmasıyla seslendirmesi arasında bir senkron yok. adam başka şey konuşuyor, seslendirmeci başka bir şey söylüyor. senkronun tuttuğu hiçbir yer yok. buradan da anlıyoruz ki film, senaryo ve diyaloglar olmadan gelişine çekilmiş. saçma sapan diyaloglarla da üzerine seslendirme yapılmış.

filmde süpermen'in bir profesör tarafından bazı makinelerle yönlendirilmesi, gerektiğinde geçmişe gönderilmesi, neden olduğunu anlamadığın bir anda geleceğe dönüp bu sefer de günümüzdeki bazı kötü adamlarla savaşması da filmin adının anlamını saçmalaştırıyor.

yani neresinden tutsam elimde kalıyor. daha bir sürü yazılacak şey var ama bu akdar yeter. son söz olarak; bu filme para yatıran kişinin parasına, çekim işiyle uğraşanların ve oyuncuların emeklerine, seslendirenlerin seslerine yazık. izlemek için gözleri yormaya değmeyecek bir film.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica