Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 1. Sezon

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 1. Sezon

8,32

(6 kişi yorum yaptı)

2015-05-31 12:16:27 1 Ocak 1970 Dram Komedi Polisiye Dram, Komedi, Polisiye

Yönetmen: Onur Tan Onur Tan

Ülke: türkiye

Oyuncular: Hakan Karahan, Alper Türedi, Sevinç Kıranlı, Hakan Karsak, Sevil Akı, Deniz Çakır, Oktay Kaynarca, Müjde Uzman, Ozan Akbaba, Tarık Ünlüoğlu Devamını Gör...

Konusu : Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur... Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır... Sevmekten hiç kaçmaz... Sevilmeyi de pek sever... Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin... Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır... Vefakar bir dosttur... Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir... Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir... Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır... Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür... Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir... Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir... Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir... Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır... Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı'nın hamile olduğunu eşi Meryem öğrenir ve bu çocuğun doğmasına asla izin vermeyecektir... Çakır ise iki çocuktan fazlasını istemektedir. Onun için boşanmak bir opsiyon mudur? Elbette hayır... Bu gerçeği bilen her iki kadın için savaş bir erkeği paylaşamamak değil hayatta kalma mücadelesi olacaktır.

Yapımcı

Danışman

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Yazım Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimi

Diğerbltszlk

28 Mayıs 2016 12:55

Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz.Her salı ilk sırada.Raci Şaşmazda eski Kurtlar Vadisini toplamış.Çakır Abdülhey ,Şahin Ağa ,Ünal Kaptan.Raci Şaşmaz eski günleri özledi galiba.Başarılı bir dizi.

Cevap Yaz

tamer71

19 Ekim 2015 01:32

Kurtlar vadisindeki Çakırın karizması burada yok açıkçası. Hikaye daha güçlü tutulabilirdi. Lakin ilerleyen bölümlerde izleyicilerin eleştirileri gözönüne alınıp kendini güncelleyebilirse kendine münhasır konseptiyle devamlılık arzedebilir. Kısacası vasat ama umut var. Benim bariz tek eleştirim kadınların ve onların çekişmelerinin çoğunlukta olduğu sahnelerin fazlalığı bu diziye sadece puan kaybettirir.

Cevap Yaz

sholay

5 Ekim 2015 01:14

Cakir iyi hosda, bu yanindakilerde, Pala haric, bir karizma yok ya. Raci Sasmaz bunlari nerden bulmus? Üstelik Deniz Cakir rolüne göre genc, söyle bir 40 yaslarindabir kadin bulsalarmis.

Cevap Yaz

gzde_1907

24 Eylül 2015 19:56

oktay kaynarcayı çakır karakteriyle görmek güzel

Cevap Yaz

rojhatzeren

23 Eylül 2015 23:26

süper bir dizi

Cevap Yaz

KOD ADI

17 Temmuz 2015 15:04

çakır geri dönüyor

Cevap Yaz
Yandex.Metrica