Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Süper Adam İstanbul'da

Süper Adam İstanbul'da

7,78

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Fantastik Macera Fantastik, Macera

Yönetmen: Yavuz Yalınkılıç Yavuz Yalınkılıç

Ülke: türkiye

Oyuncular: Hasan Demir, Mustafa Doğan, Kadir Kök, Mehmet Ali Güngör, Reşit Çıldam, Osman Han, Oktay Yavuz, Ekrem Gökkaya, Yeşim Yükselen, Hasan Ceylan Devamını Gör...

Konusu : Kent Clark istanbul'a tilki jack'i yakalamak üzere gelmiştir. hali hazırda diana da istanbulda tilki jack'ın peşindedir. Türk ajanı ahmet ve örgüte sızmış necla da ortak operasyonun parçasıdır. Gelen ajan'a (süper adam) katılma görevi alan ahmet kağıt helvacı olur ve takla ata ata sultanahmet meydanında tilki jack'ın adamlarıyla çarpışan dianaya yardımcı olur. Pan-Am firmasına ait bir uçak istanbul'a gelir ve süperadamı da beraberinde getirir. Kovboy şapkasıyla oldukça dikkat çeken kahramınız türkçeyi anlamakta ama iyi konuşamamaktadır hippi oteline yerleşmesi ve televizyonlu oda istemesi tilki jack ve adamları arasında dedikodu konusu olur. takla atmak ve önünde S yazan siyah elbise ve yeşil pelerin giymek dışında hiçbir süperliğini göremeyeceğimiz süperadam ve diana tilki jackın adamlarına tutsak düşer; dövüşürler, türk ajaların desteğiyle onları alt ederler. süperadam memleketine dönerken türk ajanlara kalkan balığı ve rakıdan bahseder. yanında film boyunca görmediğimiz esmer bir kadın vardır. bu da filmin bir yerlerinde kesik olabileceğini aklımıza getirir. zira jenerikteki oyunculardan bir kısmı film boyunca ortada yoktur. Filmden öğrendiğimiz tek şey ayasofya müzesinin eskiden Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olduğudur.



Kaptan34

27 Ağustos 2016 22:12

Sinemamızda renk katan bir film

Cevap Yaz

aulus

24 Eylül 2014 19:32

aslında bu filmdeki tek süper alnının ortasına kurşun yedikten sonra "yandım" diye feryat edip ölen Kubilay Hakandır. daha çok şey var söylenecek ama üşendim. açıklama kısmına da yazdım zaten. kötü bir film. B film olduğunu bile bile izledim de bu kadar da kötü olmaz ki.

Cevap Yaz

delikadir39

18 Nisan 2010 18:48

Hayati Hamzaoğlunun saç ve giyim tarzı mükemmeldi.İzlemeyenlere duyurulur :D

Muhakkak izlenmeli :D

Cevap Yaz
Yandex.Metrica