Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sığıntıdemagoji

31 Ekim 2009 20:52

tv de denk gelip de yarısından itibaren izledigim bir filmdi ve gercekten cok güzeldi. konusuna mücevherleri çalınan bir kadın kapıcı olan karı kocayı suçlar yazılmış ama mücevherleri kapıcı kadın ve yasak aşkı çalmıştır aslında. izlemenizi tavsiye ediyorum.

Cevap Yaz

kuşçu

24 Ekim 2009 09:50

Bence çok ince düşünülmüş bir hikaye. Gülsüm ( melike Zobu ) köyden şehre mecburiyetten geliyor . Kapıcı Mustafa gerçekten iyi bir insan ancak evin diğer fertleri canavar gibi. Mecburiyetten Mustafa ile evlenir ancak aslında kuaförün kalfasına aşıktır. Daha sonra olaylar çok farklı yönlere gider.

 

Cevap Yaz

Exotic

7 Mart 2009 20:43

melike zobu sanirim babasinin bi mektubuyla babasinin tandigi birinin evine siginir.orda gercekten siginti gibidir. cocuklar simarik ve cocuklarin babaanneleride cadinin tekidir.melike zobu mecburiyeten evin erkegi ile evlenir ama baska genc bi cocuga asik olup kocasini aldatir.cok iyi bi film degildi ama melike zobu icin izlenir

Cevap Yaz

cansu.demir24

17 Temmuz 2007 03:35

Kocasını aldatan bir kadının hikayesini anlatıyor. Kocası onu seviyor ama kadın onu istemiyor, biraz garip bir film. Koca rolünde Çiçek Taksi nin Kazım ı Ümit Yesin oynuyor.

Cevap Yaz

entrikacı

26 Ağustos 2006 22:43

Cevap Yaz
Yandex.Metrica