Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Paramparça 1. Sezon

Paramparça 1. Sezon

7,82

(6 kişi yorum yaptı)

2014-10-24 11:58:12 1 Ocak 1970 Dram Duygusal Dram, Duygusal

Yönetmen: Cevdet Mercan Altan Dönmez Cevdet Mercan, Altan Dönmez

Ülke: türkiye

Oyuncular: Serkan Keskin (2), Ayta Sözeri, Hakan İlçin, Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Nursel Köse, Civan Canova, Cemal Hünal, Tolga Tekin, Ebru Özkan Devamını Gör...

Konusu : Kavuşmaları kadar ayrılmaları da imkansız… Büyük, paramparça bir aşk hikayesi… Ayrı dünyalara ait olan iki insan, ne kavuşmaları ne de ayrılmaları mümkün… İki kaza ile yoları hiçbir zaman ayrılmayacak şekilde kesişen 6 kişi... Bambaşka hayallere ve hayatlara yürürken yolları birleşecek ve sonsuza kadar ayrılmaz bağlarla birbirine bağlanacaklar… Çok zor ekonomik şartlarda 14 yaşındaki kızını yetiştirmeye çalışan Gülseren, görümcesi ile yaşamaktadır. Yaşadıkları küçük dünyayı zorlayacak hevesleri olan 14 yaşındaki kızıyla baş etmeye çalışırken hayatı bir anda tepetaklak olur. Genç kadın, kendisini yıllar önce terk eden kocasıyla boşanma işlemlerini yürütürken, yağmurlu bir günde, travmatik bir olay sonucunda Cihan ile karşılaşır. Cihan, evli ve iki çocuk sahibi bir adamdır. İyi bir baba, cesur bir işadamı, mutsuz bir erkektir. 15 yıl arayla gelen iki kaza ile, iki kadın bir erkek ve üç çocuğun hayatı ve kaderleri hiç beklemedikleri, üstüne üstlük aşılması mümkün olmayan bir şekilde sonsuza kadar birbirlerine bağlanacaktır. Ortadaki soru cevapsız, çözüm imkansızdır.

Yapımcı

Görüntü Yönetmeni

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Ses Ekibi

Efektler

Oyuncu Seçimi

Müzik ekibi

Seslendirmemısselıda62

18 Nisan 2016 19:24

Güzel diziydi ama son olaylar bence diziyi etkiledi bir an önce final yapmalı diye düşünüyorum bide artık sacmaladı

Cevap Yaz

Göztepe

2 Ocak 2016 20:31

Kaliteli bir dizi olduğu ortada fakat dizi ve olaylar kısır döngü çerçevesinde ilerliyor. Belirli bir çizgi ve kalıbın dışına çıkamayan dış çekimleri çok az olan dizilerden fakat senaryosunun sağlam olduğunu söyleyebilirim.

Cevap Yaz

mrs.hsn

22 Eylül 2015 01:11

Erkan Petekkaya ve Ebru Özkan'a olan hayranlığımın giderek katlandığı projedir. Senaryosu kalite kokmakta kesinlikle. Klişe olaylar her dizide vardır yok değil elbette ama niyeyse bu dizide görülmüyor bile, o kadar sürükleyici. Cast'ı en iyi dizilerden.

Cevap Yaz

pungens

16 Mayıs 2015 12:44

sonyıllarda izlediğim en iyi dizilerden birisi, erken petekkaya, nursel köse, alina boz,burak tozkoparan, civan canova, tolga tekin, tabi az rol verilsede cemal oyun culukta çok iyiler, zevkle izliyorum.

Cevap Yaz

Sasha

1 Şubat 2015 23:39

Genç oyuncular kendilerini aşıyor her bölümde. Nursel Köse zaten yorumsuz bir usta. Umarım dizi tadında ve çizgisini bozmadan biter.

Cevap Yaz

dikişsizsabri

26 Ekim 2014 18:54

merakla bekliyorum ilk bölümü

Cevap Yaz
Yandex.Metrica