Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sevgi Dünyası

Sevgi Dünyası

8,57

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 24 Dk Dram Duygusal Arabesk Dram, Duygusal, Arabesk

Yönetmen: Kartal Tibet Kartal Tibet

Ülke: türkiye

Oyuncular: Oya Aydoğan, Gökhan Güney, Yıldırım Gencer, Mine Sun, Güneş Işık, Tevfik Şen, Kamer Sadık, Hakkı Kıvanç, Yılmaz Kurt, Orhan Elmas Devamını Gör...

Konusu : Film, minibüs şoförü Gökhan’la zengin bir kız olan Hülya’nın aşk hikâyesini anlatır. Hatice, yıllar evvel karnındaki bebekle sokağa atılmış, oğlu Gökhan’ı babasız büyütmüştür. Gökhan, İstinye minibüs hattında çalışmaktadır. Bir gün minibüsü bozulur. Bu sırada sahilde top oynayan gençlerden Hülya’yla karşılaşır. İnatlaşmayla başlayan ilişkileri kısa sürede aşka döner. Bu beraberliğe karşı çıkan Hülya’nın babası ise iflasa sürüklenmektedir. Babasının ortağı Kenan Bey bu iflası durduracaktır, fakat bir şartı vardır.Uğur Erol

15 Eylül 2020 22:21

Çok güzel bir film

Cevap Yaz

nostique

12 Nisan 2013 01:19

harika bir film, işlenen duygular seyirciye içtenlikle yansıtılmış. özellikle gökhan güney'in yer yer şiirsel, yer yer atasözü tadındaki replikleri çok güzeldi. şöför karakterini harika canlandırmış diyebilirim. ayrıca erhan yazıcıoğlu'nun sesi de gökhan güney'e çok yakışmış.

Cevap Yaz

t_rex

1 Haziran 2011 10:41

eğer siz bu filme katkıda bulunmasaydızız ben böyle bir filmin varlığından  bihaber olacaktım. teşekkür ederim. film ilgimi çekti. gökhan güneyin  topu patlattığı sahnedeki çoçuğa yaklaşımı sığ ve avamdı.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

31 Aralık 2010 13:37

Naçizane arabesk filmleri pekte severek izlediğim söylenmez Kartal TİBET & Osman SEDEN Yönetmen olursa eğer o zaman "kerhen" o film'e arasıra izlediğim olur. Hakkın'a yemeyeyim Gökhan GÜNEY & Oya AYDOĞAN O denli içtenlikle oynuyor ki! gelde izlemeyin.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica