Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Stajyer Mafya

Stajyer Mafya

6,80

(3 kişi yorum yaptı)

2014-08-28 15:49:53 12 Eylül 2014 1 Saat 30 Dk Komedi Komedi
IMAX 2d 2d 2d 2d

Yönetmen: Eray Koçak Eray Koçak

Ülke: türkiye

Gişe: 34.768

Oyuncular: Murat Yatman, Naz Elmas, Lemi Filozof, Hilmi Cem İntepe, Abidin Yerebakan, Engin Yüksel, Mehmet Polat, Bay J, İzzet Çivril, Eda Erol Devamını Gör...

Konusu : Birol ve Ayhan saf, temiz ve bir o kadar da beceriksiz iki çocukluk arkadaşıdır. Kahramanlarımız; Birol’un yıllardır sevdiği ama işsiz güçsüz olduğu için onu terk etmiş olan Gamze’nin düğününden çıkışta bir tesadüf sonucu İstanbul’un en büyük mafyasının adamları sanılmış, istemeden bu dünyaya adım atmak zorunda kalmışlardır. Sloganları « Hayat bir oyunsa bizde jeton çok» olan gençler, bir yandan hayatta kalmaya, bir yandan da bu dünyaya ait kuralları öğrenmeye çalışırken komik maceralar yaşarlar.

Yapımcı

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Ulaşım

DiğerSamet_ogün

23 Ocak 2016 02:08

Film ciddi bir istir ama bu filmde birakin ciddiyeti sacmaliklar zinciri var hilmicem sırf isim yaptı diye filmde oynamış ve hic iyi oynayamamıs isimle bir yerlere gelip o meslegi icra edemeyen bir kisi olarak karsimiza cikmis film baya bir kötü

Cevap Yaz

vatansever10

1 Ocak 2016 20:36

Çok özensiz ve saçma geldi bana.Acemice yapılmış bir film.Lemi Filozof'un hareketler Kolpaçino serisindeki Şafak Sezer'le nerdeyse birebir aynı.Beğenmedim maalesef..

Cevap Yaz

mansuryıldırım

14 Eylül 2014 23:18

Televizyon dizilerinin bile bir bölümü bu sinema filminden iyi pek beyendiğimi söyleyemem zaman geçirmek için izlenebilir sadece yoksa vasat komedi filimlerimizden biri daha.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica