Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hadi İnşallah

Hadi İnşallah

7,43

(8 kişi yorum yaptı)

2014-08-18 18:26:01 28 Kasım 2014 1 Saat 31 Dk Komedi Duygusal Komedi, Duygusal
IMAX 2d

Yönetmen: Ali Taner Baltacı Ali Taner Baltacı

Ülke: türkiye

Gişe: 1.255.390

Oyuncular: Murat Boz, Büşra Pekin, Aydan Taş, Şinasi Yurtsever, Müjde Uzman, Cezmi Baskın, Hülya Gülşen Irmak, İdil Dizdar, Ata Ürgen , Emrah Kaman Devamını Gör...

Konusu : PuCCa 4 yıl yaşadığı Ankara’dan, 4 yıl birlikte olduğu sevgilisini kaybederek İzmir’e ailesinin yanına döner, çok ama çok mutsuzdur.. Aşk acısının tüm ve en sert hallerini yaşar.. Hüzünlü şarkılar dinler, gözü telefonda aramasını bekler, dünyayla bağını keser evden çıkmaz.. Bakkaldaki tüm gofret ve cipsleri de yer tabi bu sırada, bunalımdadır.. Bu sırada babasının da zorlamasıyla bir iş görüşmesine gider, hiç istememektedir aslında.. Ama o gün olanlar olur... Ve “Pekmez” lakabını taktığı hayatının erkeğiyle karşılaşır. Anlamıştır dünyanın sonunun gelmediğini.. “Pekmez”le evlenmelidir mutlaka.. Ama nasıl olacaktır o koca basenleriyle ? Üstelik son derece zorlu rakipler varken..Göztepe

20 Ocak 2020 15:07

Zaman zaman temposu düşsede bazı sahneleri sıkıcı olsada seyredilebilir bir romantik komedi filmiydi. Filmin İzmir'de çekilmesi başlı başına güzel bir olaydı kadraja İzmir özellikle karşıyaka çok güzel yansımış.

Cevap Yaz

mansurx

29 Eylül 2016 21:27

Film pucca adıyla bilinen yazar selen pınar ışık ın küçük aptalın büyük dünyası adlı kitabının serbest bir uyarlamasıymış filmde inandırıcı olmayan epey şey var karakterlerin adı pucca,pekmez vs. hatta bir sahnede büşra pekin in oynadığı pucca karakteri martı ile konuşuyor bu film fantastik komedi olsa anlaşılabilir ama normal hayatta ne bu isimler var nede bir martı ile konuşmak mümkün değil bu isimler karakterlerin lakabı olsa ve martı sahnesi rüyada olsa sorun olmazdı ama filmin amacı bu değil sadece güldürme peşinde koşulması filme epey zarar vermiş absürt sahnelerle maksat komedi olsun diye gırgırına çekilmiş bir film gibi büşra pekin ve şinasi yurtsever in performansları fena değil filmi zaten ayakta tutan bu ikili olmuş tadında uzatmadan 91 dakika da bitmesi filmin yararına olmuş malesef film sinemada izlerkenki tadı malesef dvd izlerken veremedi bu yüzden filme ilk yorumda verdiğim 6 puanı çok görüyorum ve 5 puanlık bir film olarak görüyorum orta karar bir komedi öylesine zaman geçirmek için izlenebilinir.

Cevap Yaz

enginyuksel1982

18 Ağustos 2016 18:02

öylesine izlenip gülünüp geçilesi vasati bir film iyi değil ama kötü de diyemiyorum 5/10

Cevap Yaz

@melikernm

1 Temmuz 2015 19:27

Bence mükemmel bir film olmuş. :))

Cevap Yaz

Samet_ogün

2 Nisan 2015 00:22

Sıradan bir film boş zamanında beklentiye girmeden izlenilmeli

Cevap Yaz

levla11

11 Şubat 2015 12:11

Fazla zorlama bir film..Sadece 'Hadi bi film çekelim ' denmiş de çekilmiş gibi..Anlamsız,kalitesiz,öylesine...izlemediyseniz şanslısınız..

Cevap Yaz

Yuxel1907

21 Aralık 2014 05:28

Bence çok eğlenceli bir film, son zamanlardaki en eğlenceli Türk komedi filmi.. TV'de çok tad vermeyebilir, hâlâ sinemada gösterimdeyken sinemada seyredin..

Cevap Yaz

mansuryıldırım

28 Kasım 2014 21:41

Film romantik komedi filminden çok absürt komedi tarzında bir film olmuş hatta fazla saçma sahne var büşra pekin iyi sayılabilecek bir performans göstersede buna rağmen murat boz biraz ürkek oynamış doğrusunu söylemek gerekirse buda kimyalarının tutmamasına neden olmuş filmin en iyisi bence şinasi yurtsever kısaca gülmek eğlenmek isteyenlere önerilir fazla beklentiyle izlenirse hayal kırıklığına uğratabilir.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica