Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Aşk Sana Benzer

Aşk Sana Benzer

4,97

(7 kişi yorum yaptı)

2014-08-12 22:01:06 23 Ocak 2015 1 Saat 49 Dk Duygusal Dram Duygusal, Dram
IMAX 2d

Yönetmen: A. Taner Elhan A. Taner Elhan

Ülke: türkiye

Gişe: 1.406.620

Oyuncular: Burak Özçivit, Fahriye Evcen, Selim Bayraktar, Birsen Dürülü, Kaya Akkaya, Yavuz Bingöl, Şamil Kafkas, Burçin Işık, Leo Eaton Devamını Gör...

Konusu : Ali, Ege'de bir balıkçı kasabasında aile yadigarı restoranı kaybetmemek için büyük bir mücadele vermektedir. Bir gün nereden geldiği, nereye gideceği belli olmayan bir kız gelir kasabaya: Deniz. Geçmişinden kaçan Deniz ve Ali arasında büyük bir aşk başlar. Kasabanın sakinleri dondurmacı Nebahat, manav Ayhan, balıkçı Yaşar, Saadet ve Yusuf Baba bu büyük aşkın şahididir. Egenin sıcak türküleri tadında bir aşk yaşanırken, Deniz'in geçmişi onların mutluluğunu gölgelemek üzere hazırda beklemektedir.Tuba.Artan

25 Eylül 2017 20:35

az maliyetle ve basit, yalın bir dille pek çok şey anlatmayı hedeflemiş ve başarılı da olmuş..sıcacık bir film..

Cevap Yaz

mansur34

11 Temmuz 2016 17:15

Film baştan sona eski aşk hikayeleri o unutulan samimi aşk hikayelerini anlatma peşinde hatta film sanki günümüzde bile geçmiyor masalsı bir anlatımı var bunu telefon,televizyon ve bilgisayar gibi teknolojik her şeyden uzak film de ali nin silahı bile eski bir silah tabanca değil film teknolojiden uzak muğla da bir sahil kasabasında geçiyor mekan filme çok yakışmış dondurmacı balıkçılar sahil kasabası eski bir türk filmi izliyor gibiyiz burak özçivit ve fahriye evcen de uyumlu bir çift olmuş selim bayraktar ve yavuz bingöl de rollerinde fena değildi ama selim bayraktarın oynadığı aykut karakteri filme son yarım saat de girmesi olayların çok hızlı gelişmesi filme zarar vermiş filmin 109 dakikalık hali de filme uzun olmuş 90 dakika yeterdi sürpriz sonu da pek olmamış bir çok seyirci finalinden dolayı filme olumsuz bakmış olabilir selvi boylum al yazmalım ve titanik göndermeleri güzel olmuş filmde fahriye evcenin söylediği türkü ve şarkılarda filme ayrı hava katmış ayrıca eski türk filmlerinde yer alan şarkılar ve final jenereğindeki burak özçivit ve fahriye evcen düveti de güzel di filmin ortalama bir başarısı var kısaca izlenebilecek düzeyde bir aşk filmi.

Cevap Yaz

Kleberson

27 Eylül 2015 03:00

hic begenmedim film cekelimde para kazanalim insanlarda seyreder onlara bi Güzel yuttururuz demisler,film cöp hic bir konusu yok dizi gibi olmus gereksiz bir film olmus

Cevap Yaz

vitruvian

28 Şubat 2015 10:48

Türk sinema tarihindeki tüm klişeleri bir filmde bu filmde toplamışlar,sinemamızın tarihini araştıracak gençlere ışık tutabilir. Ama tabi ki olmamış. Ayranı severiz, tavuğu da çok tüketiriz evet ama ayranda da tavuk haşlanılmaz ki. Konusu çok basit ve ucuz bir film. Dizi izler gibi izledim ve çok sıkıldım. Böyle basit bir konulu filmi sinemaya taşımak ayrı bir talihsizlik diye düşünüyorum. Film için yapılan masraflardan en büyüğü sandal yakma sahnesidir diye tahmin ediyorum. Bu kadar ucuz bir yapımdan çok bir beklentileri olmasın. İnsanları aptal yerine koymaktan başka birşey değil bu. Katlanamıyorsunuz filme konuşmalar boş olduğu gibi sahneler alakasız ve konu namına hiçbir şey yok. Ne kadar "işte bu tutar" dedikleri romantik sahne varsa hepsi üst üste yığılmış. Her sahnesinden yapmacıklık akan bir film. Bu filme aşk filmi demişler, teması aşk ama konusu yok. Kısaca ergen çiftlerin rahatlıkla seyredebileceği ve sevebileceği bir film olmuş..

Cevap Yaz

caylarbenden

10 Şubat 2015 18:07

hayatımda sinemada izlediğim en sıkıcı film. hiçbir heyecan unsuru, espri, sürpriz yok. bayık 3. sınıf aşk diyaloglarından ve görsellikten ibaret. bunu film diye piyasaya sürmeye utanır insan.

Cevap Yaz

sinemadelisi

26 Ocak 2015 16:11

Film çok sıcaktı.Herşeyden önce mekanı seçen arkadaşı tebrik ederim.Başrol ikilisinin muhteşeme yakın bir uyumu vardı.Senaryo basit ama işleyiş ve kurgu güzeldi.Film müzikleri ve Fahriye Evcen'den dinlediğimiz eserler filme ayrı bir tat katmıştı.Fahriye Evcen mutlaka bir albüm yapmalı artık.Filmin finali efsane olacak cinstren.Çok duygulu ağır melodramlarda gördüğümüz klişelerden çok farklı.Şiddetle tavsiye edilir.

Cevap Yaz

oznuryilmaz

26 Ocak 2015 00:56

Filmin yeni geldim :) filmin akışi guzeldi deniz olan her yer bana guzel gelir sonu o sekilde bitmemeliydi diyorum ama gene başarili izlemeye deger kaliteli bir filmdi .

Cevap Yaz
Yandex.Metrica