Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Siccin: Büyü Haramdır

Siccin: Büyü Haramdır

6,69

(8 kişi yorum yaptı)

2014-06-16 10:14:28 26 Eylül 2014 Korku Korku
IMAX 2d 2d 2d

Yönetmen: Alper Mestçi Alper Mestçi

Ülke: türkiye

Gişe: 337.079

Oyuncular: Pınar Çağlar Gençtürk, Koray Şahinbaş, Ebru Kaymakçı, Merve Ateş, Toygun Ateş, Aydan Çakır, Asuman Kostak, Şeyda Terzioğlu, Şeyda Terzioğlu Devamını Gör...

Konusu : Gerçek bir hikâyeden beyazperdeye uyarlanan film, Öznur isimli genç bir kadının zorlu bir aşk hikâyesini anlatıyor. Çocukluğundan beri kuzenine, yani teyzesinin oğlu olan Kudret’e aşık olan Öznur, bir şekilde Kudret’i beraber olmaya ikna eder. Evli olan Kudret, bu ilişkiyi içine sindiremez ve bitirmek ister. Öznur ise ne olursa olsun Kudret’i kendisine bağlamak için eşi Nisa’ya büyü yaptırır. Bu büyü sonucu kadına cinler musallat olacaktır.enigmacuture

3 Kasım 2018 22:19

korku filminden ziyade garbage sinema denemesi sayılabilecek deneysel bir film. ama aşırı kötü bir film. korkutmaması en büyük muamma.

Cevap Yaz

erhaab

29 Ocak 2018 17:28

Alper Mestçi Türk korku sinemasının en iyisidir ve Musallattan sonra Siccinde de bunu göstermiştir. Konuya çok hakim, büyünün nasıl yapıldığı ve ne kadar kötü bir şey olduğunu harika yansıtmış. Karanlıktan Mestçi de yararlanmış ama bu filmlerin özü bu. Korkuttuğu kadar mide de bulandırabilir. Gece tek başınıza izlenmemesi tavsiyedir.

Cevap Yaz

polismail99

11 Ağustos 2016 05:50

hiç korkutucu değil ama mide bulandırıcı

Cevap Yaz

mısselıda62

24 Mart 2016 14:51

Güzel ama korkuyu hissetmedim mide bulandırıcı sadece

Cevap Yaz

AlınYazısı

28 Aralık 2015 10:25

Özümüzdeki korku ile batı kültürünün korkusu arasında çok fark var. Bu yapılan filmler bizim özümüzdeki korkuyu yaşadığımızdan dolayı beğeni topluyor. Çünki ilk olmasından dolayı kaynaklanıyor amerikanın korkusunu izlediğimizde bize saçma gelir hatta güleriz. Ama onların gözünde de belki bizim filmler öyle geliyordur bilinmez. Büyü muska üç harfliler şehir efsanesinden ibaret değil Ondandır ki beğenilir. Siccin filmini güzel yapan zaten büyü kısmıdır ilginç objeler, işin içine giren haram nesneler v.s izlenmeli.

Cevap Yaz

şabanoviç

10 Temmuz 2015 16:21

süper bir korku filmi ama ikincisi daha süper

Cevap Yaz

tepegöz

20 Kasım 2014 22:06

çok iyi bir korku filmi

Cevap Yaz

mansuryıldırım

28 Eylül 2014 02:35

Musallat filminin yönetmeni alper mestçi keşke sadece korku filmi çekse bu işi biliyor ama nedense tam tersi komedi filmleri çekiyor malesef o türde iyi değil örnek sabit kanca filmi filme gelecek olursak siccin filmi musallat kadar iyi olmasada ona yakın düzeyde son dönemde vizyona giren belli bir düzeyi tutturmuş korku filimlerimiz ammar cin tarikatı,azem cin karası filimlerinden daha başarılı buldum son dönemdeki iyi sayılabilecek korku filimlerimizden biri bu türde başarısız olduğumuzu bir çok kötü filmimiz olduğunu düşünürsek bu film iyi sayılır.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica