Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Pembe Panter Gangsterlere Karşımansuryıldırım

19 Ekim 2015 14:49

Film baştan sona saçma sapan bir şekilde ilerliyor seyirciyi ciddiye almayan bir film bir kere pempe panter bir karakter değil bir pempe elmasın adı bu film daha çok çizgi filmin filmi gibi olmuş üstelik karadenizli temel reis ile birlikte gansterlerle mücadele eden bir pempe panter ayrıca pempe panter 1963 filminin müziği baştan sona her sahnede çalıyor filmde müjdat gezen in oynadığı pempe panter filminin giriş jeneriğindeki şarkısı aynen kullanılmış bu pempe panter futbolcu müjdat gezen in oynadığı kaleci film erotik furyada çekildiği için filmde yer yer bu sahnelerde var şener şen ve erol günaydın ın bu filmde sesini duymak üzücü kısaca film 50 dakikalık kısa süresine rağmen vasat boşa zaman kaybı bir film son olarak filmi izlemek isteyen olursa filimde azda olsa +18 sahneler olduğu için ailecek izlenecek bir film olmadığını önceden söyleyeyim.

Cevap Yaz

MGUNAY

6 Mart 2015 09:38

usta dublajcılar bu filme sanırım geçim derdi diye dublaj yapmışlar. evet sinemaseverim ağabeyin dediği gibi parasıyla 1975 yılında bu filmi kaç kişi izledi bende merak ediyorum. birde 75'te sinema salonlarında erotizm rüzgarları eserken ve arzu filmin kral filmleri dururken böyle bir film çekmek gerçekten ilginç. birde günümüze kadar filmin negatifinin korunmuş olması ayrı bir başarı. oysa birçok fantastik film kayıp.

Cevap Yaz

performer

14 Şubat 2012 20:09

ilginç bir film. yeşilçam işi pembe panter görmek isteyenlere...

Cevap Yaz

sinemaseverim

13 Kasım 2009 08:29

yüzlerce filme imzasını atan yönetmen Oğuz Gözen'in diğer filmleri de bu film gibiyse yazıklar olsun verilen emeğe ve oynayan oyunculara. Bu filmi 13 kasım 2009 günü yeşilçam sinemasında seyretme gafletinde bulundum. (işimin gereği). Bu kadar basit bir senaryo ve yönetim bu kadar rezil, pespaye bir film olamaz. Acaba o yıllarda bu film seyirci toplayabilmiş mi merak ediyorum. Hele oyuncuların oyunculuktan başka herşeye benzeyen oyunları bir rezalet. Komedi yaptıklarını zanneden oyuncular ve komedi filmi çektiğini zanneden başarısız bir yönetmen filmi. YAZIK, ÇOK YAZIK...

Yalçın Özgül 

Cevap Yaz

FİDELE

17 Haziran 2008 19:41

Merhaba,

Bu film ile ilgili bilgiler benim için çok gerekli..Filme ve posterine nereden ulaşabilirim..

Teşekkürler

Cevap Yaz
Yandex.Metrica