Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Pembe KadınMGUNAY

7 Kasım 2015 13:53

Baklavayla ekmek katığı yapma sahnesinin unutulmayacağı yeşilçamın sinemasının güzel bir örneği olan bir film.

Cevap Yaz

benimsinema

31 Mart 2014 00:43

yildiz kenteri burada yine ayakta alkislarim... bir insana bu kadar mi iyi yakisir bir rol, bu kadar mi iyi oynayabilir bir insan... ege sivesinide gayet güzel kullanmis... müzigiyle ve atif ustanin tecrübesiyle yapilan en iyi köy filmlerinden biri...helal hos olsun diyecek fazla bisey yok

Cevap Yaz

Sarısarı

20 Şubat 2014 15:00

Güzel bir dramaydı. Köy yaşantısını abartıya kaçmadan anlatan filmde Ekrem Bora çok gözükmese de iyi oynamış. Her iyi tiyatrocu iyi bir sinema sanatçısı olur diye bir kural yok, bunun en iyi kanıtı filmdeki Pembe Kadın yani Yıldız Kenter. Tiyatroda da kendi canlandırdığı karakteri aşırı derecede sahiplendiğini gördüğümüz Yıldız Kenter çok fazla teatral oynamış, bu da filmde aksamalara neden olmuş. Sema Özcan iyi oynamış karakterinin gelgitlerini gayet iyi yansıtmış, Şükran Güngör'le baklavayı ekmekle yeme sahneleri favorim. Sıkmadan izlenecek güzel bir film.

Cevap Yaz

daglargibi

21 Eylül 2011 22:39

Bugün izleme imkani buldum, syiah beyaz cekilmis köylü drami Yildiz Kenter bu filmde kocasinin yolunu gözleyen akli gidip gelen köylü kadin rolünü  oynuyor.

Cevap Yaz

nedim yıldız

8 Ekim 2007 06:58

hidayet sayının aynı adlı oyununundan uyarlanmış çok güzel bir köy dramı..yıldız kenterin en güzel filmlerinden birisi...mutlaka izleyin.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica