Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Arkadaşlar Arasında

Arkadaşlar Arasında

3,38

(4 kişi yorum yaptı)

2013-12-16 09:42:03 20 Aralık 2013 1 Saat 16 Dk Dram Komedi Gençlik Dram, Komedi, Gençlik
IMAX 2d 2d 2d

Yönetmen: Gökhan Horzum Gökhan Horzum

Ülke: türkiye

Gişe: 2.742

Oyuncular: İbrahim Kendirci, Salih Bademci, Fırat Albayram, Canan Atalay, Deniz Alan, Açelya Topaloğlu, Seda Oğuz, İskender Bağcılar, Mehmet Özgür, Elif Verit Devamını Gör...

Konusu : 4 farklı hayat hikayesi olan 4 yakın arkadaşı Ayvalık'ta bir gece rakı masasında bir araya getiren hikaye izleyenleri bambaşka sohbetlerle buluşturacak. Denizin ortasında aşk, aile ilişkileri, ayrılık, kutlama ve hayata dair tüm duyguların rakı eşliğinde masaya yatıran 30'lu yaşlarında 4 erkeğin sohbeti izleyen herkese kendi hayatından bir parçayı anımsatacak.mansurx

18 Eylül 2016 03:28

Film baştan sona klişe bir konuya sahip bir grup arkadaşın hayatlarından memnun olmaması ve dertlerini ıssız bir koyda rakı masasında dertleşip anlatmasının hikayesi gökhan horzum kavak yellerinde senarist olarak fena değildi zaten filmde kavak yellerinde oynayan ibrahim kendirci ve deniz alan da oynuyor oyuncuları elinden geleni yapmış ama hem senaryo zayıf hemde tek mekan da ıssız koyda geçiyor bazen geçmişe gitme sahneleri olmasa dahada kötü olabilirmiş film 76 dakikalık kısa süresi filmin en güzel yanı yönetmen gökhan horzom un ilk uzun metrajı senaryo da kendine ait bu yüzden filme olumluda bakmama rağmen malesef vasat bir filmden öte değil son olarak filmde küfür,içkili sahneler ve azda olsa +18 sahne olduğunu filmin ailecek izlmeye uygun olmadığını da filmi izleyeceklere önceden söyleyeyim.

Cevap Yaz

Tepegöz

9 Aralık 2014 19:15

Kadrosu konusu iyi ama zayıf bir film olmuş arkadaşların yazdığı gibi bende pek beğenmedim filmi

Cevap Yaz

mansuryıldırım

9 Aralık 2014 15:00

Film tek bir mekanda ıssız bir koyda geçiyor bir grup arkadaşın hayatlarından memnun olmayışı anlatılıyor anlatınlara bakarsak halleri vakitleri yerinde anlatılanlarda normal şeyler kısaca ne hikayesi inandırıcı ne karakterler inandırıcı vasat bir ilk film denemesi.

Cevap Yaz

baran34

25 Aralık 2013 00:35

Gökhan Horzum'un bu kadar cılız bir film çekmesine bir anlam veremiyorum. 4 kankanın hayatlarından memnun olmayışlarının rakı sofrasında iyi kafayla dillendirilmesini film yapmak Türk sinemasına bir ihanettir. Bir de Kültür bakanlığından maddi destek almışlar. Zaten filmin izlenme oranı 500 kişiyi bile bulmadan gösterimden kalkar. Şimdilik 150 kişi izlemiş( 4 günlük sonuç). Film neredeyse tek bir mekanda geçiyor.(ıssız bir koy). Filmin finalindeki muzurluğa hiç gerek yoktu.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica