Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

NefretYorgun

23 Eylül 2020 19:11

Yalçın Gülhanın dublajı hariç gayet iyi bir film.

Cevap Yaz

bysiirtli56

13 Aralık 2013 17:06

Yalçın gülhana Timuçin Caymaz sesi çok olgunca durmuş .filmde zerrin egeliler arka plan oyuncusu afişe aldanmamak lazım ve film asla bir erotik film değil bir macera filmidir

Cevap Yaz

performer

9 Ağustos 2007 14:18

bu söylenenler doğruysa tevhit bilge'de tugay toksöz'de ayıp etmiş, adamlar hem suçlu hem güçlü, siz gidin bir köyde erotik film çekin sonrada köy ahalisine kafa tutun.... neyse bu saydığım iki oyuncu şimdi hayatta değiller, allah rahmet eylesin.

Cevap Yaz

yavuzocal

5 Aralık 2006 10:36

çekimleri sırasında oldukça enteresan olaylar yaşanmış bir filmdir.kazım kartal ve ibrahim kurtun rol gerği gölge başar a tecavüz ettikleri sahne o kadar gerçekçi çekilmiştirki çekim esnasında gölge başar bayılmıştır. oyunculardan tugay toksöz çekimlerin yapıldığı köyün bakkalından votka ister . votka satmıyoruz cevabını alınca \"ben böyle köyün....\" diye başlayan ve pekte hoş olmayan sözler sarfeder. bunun üzerine köylü toplanır ve çekim ekibinden dövmek için tugay toksözü isterler. neticede kavga çıkar.yönetmenin ifadesine göre merhum tevhit bilge yumruğunu vurduğu adamı küt diye yere sermektedir.neticede bilinen son gerçekleşir kurtlarını döken taraflar yatışır ve barışır.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica