Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ammar: Cin Tarikatı

Ammar: Cin Tarikatı

4,80

(4 kişi yorum yaptı)

2013-11-29 08:49:41 21 Mart 2014 1 Saat 21 Dk Korku Gerilim Gizem Korku, Gerilim, Gizem
IMAX 2d 2d

Yönetmen: Özgür Bakar Özgür Bakar

Ülke: türkiye

Gişe: 119.850

Oyuncular: Duygu Paracıkoğlu, Eylül Su Sapan, Dilşah Demir, Ozan Akbaba, Burak Sarımola, Ufuk Şen, Nezahat Oynar, Selim Erdoğan, Berke Hürcan, Halil Sezai Devamını Gör...

Konusu : Feride, sevgilisi, ev arkadaşı ve arasını yapmayı düşündüğü Barkın ile haftasonu bir dağ evine gitmeye karar verirler. Fakat istenmeyen sürpriz misafir Canan'ın gelmesiyle yolculuk gergin başlar. Bu klasik başlangıç daha önce şahit olmadığımız türden bir bulmacaya Feride’nin gözünden bizi davet eder. Birbiri ardına gelişen korkunç olaylar başta Feride olmak üzere herkesi içinden çıkması imkansız olan, adeta bir labirentin içine hapseder. Ruhsal bir işkenceye dönüşen iki günlük gezinin sonunda kim hayatta kalabilecek? “Bu yaşananların sebebi ne?” Gibi soruları sorarken, korku dolu bir serüven sizi film boyunca sürükleyecek.erhaab

9 Haziran 2018 09:39

Yönetmen Özgür Bakar filmin finaline güvenmiş besbelli, yoksa bu kadar kötü animasyon, bu kadar kopuk senaryo olamaz. Fena olmayan senaryo iyi çekilememiş, bu bir gerçek ama cidden iyi bir finale sahip, bu da bir gerçek. Özgür Bakar'ın Mestçi ve Karacadağ seviyesine çıkması için tek plan çekimlerden kurtulması gerekli. Çok açılı sahneler korku filmlerinin olmazsa olmazıdır, seyirciyi yakalayıp filmin içine çeker. Bu filmde o kadar çok tek plan var ki sıkılıyor insan bir süre sonra ve korkmuyor da. Finaline kadar sabredilirse sürprizli finaliyle az çok tatmin olursunuz.

Cevap Yaz

mansur34

18 Mart 2016 03:32

Ammar cin tarikatı filminin devamı ammar cin istilası filminin çekimleri bitmiş sevgili özgür bakar ve yapımcı sami dündar vede senarist alper kıvılcım paristeki çekimleri bitirmiş film 17 haziran 2016 da vizyona girecekmiş filme takip ettiğim kadar epey emek verildi ilk filmden daha iyi bir film seyirciyi bekliyor özgür bakara gişede başarılar dilerim.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

12 Eylül 2015 08:45

Filmin çoğu kapalı mekanlarda geçiyor evde başlıyor sonra arabada ilerliyor sonra benzin istasyonunda market de alışveriş sonra konak en son karakol yani tek mekanlar filme biraz zarar vermiş direk olayların geçtiği konakta başlasa geri dönüşlerle ilerlese daha iyi bir film olabilirdi filmin ilk 1 saatinin konuyla ilgisi yok son yarım saat hikayeye başlıyor ve bu son yarım saatlik bölüm başarılı sürpriz finalide filmi biraz izlenilir kılmış ama film bunu genele yayamıyor filmin efekt ve animasyonları başarısız ve filme yarar değil zarar vermiş filmin inandırıcılığını azaltmış dinimizde cinler görülmüyor insan kılığına giriyorlar yazıyor filimde ise yaratık olarak varlar bunlar filmin gizemini bozmuş tadını kaçırmış filmin kurgusu da eksik film ammar cin tarikatından çok büyü hikayesi anlatıyor aslında yani kısaca olamamış bir korku filmi tadında 81 dakikada bitsede film beklentileri karşılamayan hayal kırıklığı bir film.

Cevap Yaz

sercem

4 Şubat 2014 03:00

Sabirsizlikla bekliyorum.fragman müthiş bir beklenti yaratti bende. Hollywood filmleri ayarinda efektler. Emegi gecenlerin eline sağlık.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica