Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

MisafirGöztepe

19 Haziran 2018 22:00

Görsellik açıdan özellikle 90'lı yılların Antalya'sını görmek bakımından film oldukça güzeldi. Antalya şehir atmosferi, perge buna dahildi. Bir yaz filmi olmasına rağmen senaryosu ve sonu saçmaydı. Özellikle son sahne çok saçmaydı yinede görselliği filmin seyircide hoş bir seda bırakıyor seyredilebilir bir film.

Cevap Yaz

erakman

14 Ekim 2013 07:36

İki kötü oyuncunun başrol oynadığı filmden birşey beklemek hata olur.Filmin son sahnesinde ki Meral Orhansoy un konuşmaları çok yapmacık.Birde bar sahibi adam bence kocası değil,sadece Tarık Tarcan'ı uzaklaştırmak için söylenmiş bir yalan.

Cevap Yaz

nostique

25 Aralık 2012 21:22

maalesef hayatımda izlediğim en kötü filmlerden biri. meral bar sahibine kendine kur yapmayı bırakmasını söylüyor ama filmin sonunda bir de bakıyorsunuz ki adam kocası ve 5 yaşlarında da bir çocukları var, ama film boyunca aralarında geçen iletişim hiçbir şekilde evli olduklarına dair tek bir ipucu bile vermiyor.. çok vasat bir senaryo ve kurgu. arada geçen bir kaç özlü söz dışında seyirciye verecek başka hiçbir şeyi olmayan bir film. bir tarık tarcan hayranı olarak keşke böyle bir filmde oynamasaymış diyorum...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica